Sayfa 241/354 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 2825 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    eyvallah dostum 2.30 üzeri alanlara ekmek yok bu hissede yataya başladı % 10 aşagı yukarı yaparakk birçok hisse kaçtı bu yüzden ama % 10 unu almadan şurdan şuraya gitmem aziz torun ytd
    ben o işi yapıyorum zaten. cuma günü 2.10 ve 2.06 dan aldığım malları 2.35 e satış girip direksiyona geçtim istanbula eve yolculuk başladı. aldılar sağolsunlar, akşamı bekleyemeden 2.31 de tekrar aldım. dün gece girdiğim 2.35 satış yine gitti, 2.30 yerine koydum. bu sefer tavana yazdım,yerse

2. Trgyo nun bu yıl %200 bedelsiz acıklaması gerekiyor yeniden degerleme ve kasadaki mevcut parayı bu şekilde temettü vermeden yapacak biz neysede dolar bazında yabancı ve büyük kurumlar zararda bubun hesabını yapmışlardur 4 üzeri bölünme haberi vs gelebilir borsanın artık o cok düşecegi günler uzak gibi borcunu sadece paşabahceyi satsa öder bu yıl pd si 0.27 olan gyo yok bistte ve benim inancım corana yasagından sonraki ilk toolantıda %200 bedelsiz

3. Kasasındaki nakitin %25 ini dolaşımdaki hisseye böldüğünde 7 lira düşüyor hisse bası hesap ortada

Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Kasasındaki nakitin %25 ini dolaşımdaki hisseye böldüğünde 7 lira düşüyor hisse bası hesap ortada
    bekleyebilen için doğru hesap.

5. Hemen aldım zengin olayım yok beklemek lazım özsermayeye göre en kötü %60 bedelsiz yapmak zorunda yatırımcının dikkatini cekmek ve gönüllemek için hiç belli olmaz cok ucuz kaldı katarlı bi amca çinli bir milyarder gelir hop toplayıverir istanbul gözde mekan bazı ülkelerden bile büyük trgyonun portföyü hep metropol şehirde taşı tıpragı altın şehir beklerim yıllarca trgyo da gecenki hatayı yapmayacagım bu düşüş ve dip noktalar milyonda bir gelir virüs muhabbeti olmasa 3.40 gecilmişti

6.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Trgyo nun bu yıl %200 bedelsiz acıklaması gerekiyor yeniden degerleme ve kasadaki mevcut parayı bu şekilde temettü vermeden yapacak biz neysede dolar bazında yabancı ve büyük kurumlar zararda bubun hesabını yapmışlardur 4 üzeri bölünme haberi vs gelebilir borsanın artık o cok düşecegi günler uzak gibi borcunu sadece paşabahceyi satsa öder bu yıl pd si 0.27 olan gyo yok bistte ve benim inancım corana yasagından sonraki ilk toolantıda %200 bedelsiz
    hayaller hayaller

7. endeks 100 bini aşmadan bu lavuk 2.3 üzerine kalıcı yerleşmeyecek anlaşılan vakit yiyorsun torunlar ayrılda gell ytd

8. 4 milyar borç torunların en yumuşak karnı senin ne haddine dövizle borçlanırsın tl durukenn böyle terso olursun iştee dolar euro yükseliyor durdugun yerde borcun artıyorr virüs sonrası bu işten nasıl sıyrılıcaksın bakalım 2030 da ancak ödersin bu borcu hisseye de yansırmı muamma ama 2.5 altı seni taş kesilsen vermem ococococococo spkeeeejkkytd

Sayfa 241/354 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •