Sayfa 242/1005 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Viop LVİ

1. gyo deyince tek kağıt ekgyo, ama o bile yaya kalabilir, projeden satışlar düşecek, gayrimenkul fiyatları baskı altında kalacak.. emlak rallisinin en büyük sebebi 2018-2022 dönemindeki arz eksikliği idi, arz hala yetersiz olduğu için kiralar düşmez, yükselmeye devam edebilir, ama satılık fiyatları yavaş yavaş aşağıya gelecek, çok ciddi iskontolu mallar göreceğiz

mehmet şimşek programı en fazla gayrimenkulü vuracaktır- faizler yüksek, krediler kapalı, piyasa para yok, fiyatlarda zaten köpük oluşmuştu, yabancı talebi azaldı vs

2. Palişkoom dün şorttum artı kapattın ..bugün longum kırmızısın ..benle derdin ne tam olarak ..ben sana hep hörmetli oldum ..hep sevdim ..neden bunu yapıyorsun bana ...

9992.25
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    işte böyle...

chp de demde benim babamın partisi değil.

aynı şeyleri seçimi chp alırsa chp yapsın..

eleştirmezssem serefizim

avrupadan abd den dönüştürülemez atık ve çöpleri para için alıp milleti zehirleyeceksin. avrupanın çöplüğümüz dediği ülke haline geleceksin.

sonra avruba bizi gızkanıyor diyeceksin.

filistini israil doğrayıp biçerken .. sen israil ile ticaretini 10 kat arrtırıp ve yandaşlarını zengin edeceksin üstelik bunuda filistinde savaş devam ederken yapacaksın.

sonrada katil israil ... filistinli din kardeşlerimiz diyeceksin..

bizim kültürümüzde bunlar yok dayı.

herşey para değil.

bunlara ne anlatsak boş zaten..

geceleri deve sidiğinin şifalarını anlatan profesörler... gündüz esra eroldan ve sarı saçlı dedektifin ensest ilişkiler programlar ve hikayeleri dinlemeye alışmışlar.

hakediyoruz diyen devam etsin.. umrum değil..

leş mi.. leş budur işte.
    bu akşamlık nokta.

İsrail ile ticareti Yahudiler kendileri yapıyor.Hatta o ticaretin içinde daha çok filistinliler de var. Kuruyorsun masa sandalye şirketi Türkiye de oradan 3-5 tüccar bir oluyorsun. Tr de kurduğun bu şirket üzerinden buradan yapıyorsun ticareti. Bir de ymm ile anlaşıyorsun burada vergi iadesi alıyorsun. Bunları savunmak adına değil doğruları yazma adına yazdım bilgilerine.

Münferit senin dediğin gibilerde az sayıda olmak üzere vardır.Tam bilmiyorum yok diyemem.Ama o ticaretin çoğunluğu yukarıda dediğim şekilde oluyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Çok yanılıyorsunuz. Erteleye erteleye ancak bu seneye kadar erteleyebildin söz verdiğin halde.

https://legal.com.tr/blog/genel/ulus...i-kurulu-iasb/

Yabancı yatırımcının da çok beklediği bir şeydi. Bunun için yapıldı. Çokta isteyerek olmadı yani bu E.M işi.Bilgilerinize
    bi zorunluluk yok, isteyen zaten ifrs bilanço açıklıyor- mesela thyao

hacı bekler gibi yabancı yatırımcı bekliyoruz, 9 aydır gelen giden yok.. daha evvel sadece bir kez EM uygulandı, oysa 2004 yılından önce hep yüksek enflasyon vardı, yabancı yatırımcı da şimdikinden çok daha fazla idi, çok iyi hatırlıyorum- 1997 yılında takasın dörtte biri templeton fonunun elindeydi.. ms turkey fund, capital alliance falan bir sürü başka büyük yabancı oyuncu vardı, kimse EM diye ısrar etmiyordu.. şimdi de EM diye ısrar eden tüsiad, onun derdi de az vergi ödemek

5. Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    bi zorunluluk yok, isteyen zaten ifrs bilanço açıklıyor- mesela thyao

hacı bekler gibi yabancı yatırımcı bekliyoruz, 9 aydır gelen giden yok.. daha evvel sadece bir kez EM uygulandı, oysa 2004 yılından önce hep yüksek enflasyon vardı, yabancı yatırımcı da şimdikinden çok daha fazla idi, çok iyi hatırlıyorum- 1997 yılında takasın dörtte biri templeton fonunun elindeydi.. ms turkey fund, capital alliance falan bir sürü başka büyük yabancı oyuncu vardı, kimse EM diye ısrar etmiyordu.. şimdi de EM diye ısrar eden tüsiad, onun derdi de az vergi ödemek
    Arkadaşım yanlış biliyorsun.E.M işi sen o kuruma üyesin istendi ve yapıldı. O E.M yapmayanların bilançosu zaten USD ve EURo bir tek çok vergi kaybı olacak diye bankalar pas geçildi.Nasıl gri listeden çıkmak için paşa paşa yaptıklarımız var bu da aynı onun gibi. ve bu iktidarın yapmak isteyeceği son şeydi. Tanıdık bir YMM varsa sorarsan doğrular bu dediklerimi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İsrail ile ticareti kendileri yapıyor.Hatta o ticaretin içinde daha çok filistinliler de var. Kuruyorsun masa sandalye şirketi Türkiye de oradan 3-5 tüccar bir oluyorsun. Tr de kurduğun bu şirket üzerinden buradan yapıyorsun ticareti. Bir de ymm ile anlaşıyorsun burada vergi iadesi alıyorsun. Bunları savunmak adına değil doğruları yazma adına yazdım bilgilerine.
    israil ile ticaret 10 katına çıkmış, yok 50 katına çıktı.. rakamlar açık, geçen seneye göre biraz düşüş var.. türkiye petrol satıyormuş, ulan bizde petrol mü var, azeri petrolü TR üstünden geçiyor, son satıcı TR gözüküyor, zaten bunlar uzun vadeli anlaşmalar, işportacı usulü satış değil, istersen kes ticareti, tahkimde 10 katı tazminat ödersin.. biz satmasak israil benzinsiz mi kalacak, başka yerden bulamayacak mı petrolü, don lastiğini, demir çeliği vesaireyi, sen nasıl israile zarar vermiş olacaksın ? bunlar kara propaganda

leş tayfa derken asla bu forumdakileri yada cehape seçmenini falan kastetmiyorum.. leş tayfa işte bu tür kara propagandayı 7/24 yaymaya çalışanlar, söyledikleri her şey yalan

gümüş ons günlük yükselişi şu dakikalarda yüzde 4 e yaklaştı....

Sayfa 242/1005 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •