Sayfa 242/1000 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Burada 6 üzeri maliyeti olanları genelde kuyruk acısından tespit ediyoruz.
    Sen ve bizim inşallah maşallahla ehonomiyi kurtaran yoldaş hariç ben burda başka bağrınan göremiyorum..
    Kafası çalışanların doları aldığı yerlerde,bunlar söz dinleyip doları satanlar.
    (''tulumbada su kalmadı filan'')

2. Bünye meselesi

bilgiyi kabul etmeyen bünyeye sahipsen
    bilgiyi itfaiye hortumu ile soksan dahi
    kabul etmez o bünye, dışarı atarmış.

3. [QUOTE=chinawhite;2931640]hocam kaynağı nerede acaba?
    biyerde gördüm 2017 tarihli var ama bulamadım.[/QUOTE

Kaynak burası. .
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=30442&page=7

4.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Burada 6 üzeri maliyeti olanları genelde kuyruk acısından tespit ediyoruz.
    Sen ve bizim inşallah maşallahla ehonomiyi kurtaran yoldaş hariç ben burda başka bağrınan göremiyorum..
    İlk yüklü alış yerim yalan söylüyorsam ne olayım 3.38 sonra 3.75- 4 ve 5 ler ayrıca sevgili Umutabi gibi bütün alışlarım hep fiziki keza altında aynı şekilde ben günlük aylık düşünmem öyle 6 ayda 7 ayda zengin olma hevesim yoktur alir unutur uygun zamanı beklerim şimdilik büyük resme bakıyorum ve gidişat hiç iyi görünmüyor .faize koymam dolarda altında bir yıl iki beklerim faizden daha çok kazanırım doların 1 TL artışı faizin bir yıllık getirisinden fazla neyse yazacak çok şey var ama bu kadar yeter. 2019 ikinci çeyreğinden sonra burada olursanız görüşürüz. .by. ..

5. Bir-esnaf hocam bu arada sözüm trollere. ...

6. Aktrollerin tüm ekonomi yorum sitelerinde cirit attığı dün REYİZ in 1.500.000 aktrol hesabımız var beyanları ile tescillenmiş durumda. aktrollerin görevleri gereği algı yorumları yaptıkları aşikar ve yatırım tercihlerinini bunlardan etkilenmeden yapmaya özen gösterin. aktroller özellikle döviz kurlarını düşürmeye yönelik oluşturulan akbrokerler ile birlikte eşgüdüm olarak hareket ediyorlar. bir yandanda görsel ve yazılı medya da ver yansın algı yayınları ile bunlara destek veriyorlar. sonuçta bunların yarattığı sanal bir ekonomik algı. sizler ekonominin gerçekleri üzerinden hareket edin. ülkeye yatırım geliyor mu? dış borç ödemelerinde sorun yaşanacak mı? sokaktaki enflasyon açıklananla aynı mı? (yunanistan krizinde enflasyonu nasıl gizledikleri ortaya çıkmıştı) İnşallah doğru ekonomik adımlar atılır da ülkemiz ekonomisi düzelir. Dolar düşer borsa uçar. ama sanal oluşturulan iyimserlik tablosu ekonominin gerçekleri karşısında bir gün balon gibi patlar. İşte o zaman bedeli ağır olur.

Sayfa 242/1000 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •