Sayfa 242/759 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Tamamen hissi konuştum sirket sahipleri hükümete yakınlar hareketli olunca bu aralar öyle düşündüm

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by dandanakan.. Yazıyı Oku
    Tamamen hissi konuştum sirket sahipleri hükümete yakınlar hareketli olunca bu aralar öyle düşündüm

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyi düşünmüşsün dostum...bir yerden zaten muhakkak devlete bir kancayı atarlar bunlar...blcyt bu gün 2,40 ın üzerine çıkabilse satış baskısını büyük ölçüde azaltacağı gibi sonraki günlerde 2,50 lerin üzerine çıkmak için kendinde yeni güç de bulacaktır..bu gün bunu başarabilme ihtimali var...umarım bunu başarır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bir düzeltme yapayım arkadaşlar. Blcyt hükumete yakın olabilir ancak Bilici ailesinden birinin İyi Parti kurucularından biri olduğunu duymuş ya da okumuştum.
    Umarım işlerimiz siyasetten dolayı olumlu-olumsuz etkilenmez. Biz işimize bakalım...
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Bir düzeltme yapayım arkadaşlar. Blcyt hükumete yakın olabilir ancak Bilici ailesinden birinin İyi Parti kurucularından biri olduğunu duymuş ya da okumuştum.
    Umarım işlerimiz siyasetten dolayı olumlu-olumsuz etkilenmez. Biz işimize bakalım...
    siyaset olsada olur olmazsa da önemli olan şirketin iyi yönetilmesidir...şirket iyi yönetiliyor mu ?? evet...iş bitmiştir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Son bir kaç gündür düzeltmenin son demlerini yaşıyordu..sonunda bu gün tepki verdi...2,41 i görmesine rağmen üzerinde kalamadı..kalabileseydi daha da güzel olacaktı...bu gün olumsuz endekse rağmen günü tam da ağırlıklı ortalamasından kapatmayı başardı...bu durum bana bu hissenin artık çıkmaya başlamak isteyeceğini düşündürtüyor...umarım artık 2,40-50 aralıklarına yerleşiriz..daha sonra da 2,50 nin üzerine çıkmayı başarırız..fk 8 değeri olan 2,66 nın hala çok gerisindeyiz...umarım bilançolar karşılandığında bu miktar veya üzerinde oluruz...2,66-3,33 aralıkları hoş olurdu...

6.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Selam sn.mousolos , bu dediğini bende bir yerde okudum , yalnız bir ehemmiyet arzetmiyor gibi....

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Son bir kaç gündür düzeltmenin son demlerini yaşıyordu..sonunda bu gün tepki verdi...2,41 i görmesine rağmen üzerinde kalamadı..kalabileseydi daha da güzel olacaktı...bu gün olumsuz endekse rağmen günü tam da ağırlıklı ortalamasından kapatmayı başardı...bu durum bana bu hissenin artık çıkmaya başlamak isteyeceğini düşündürtüyor...umarım artık 2,40-50 aralıklarına yerleşiriz..daha sonra da 2,50 nin üzerine çıkmayı başarırız..fk 8 değeri olan 2,66 nın hala çok gerisindeyiz...umarım bilançolar karşılandığında bu miktar veya üzerinde oluruz...2,66-3,33 aralıkları hoş olurdu...
    Dostum yokluğumda bayağı bir adımı andınız , hayırlı uğurlu bereketli olsun tüm arkadaşlara ...selam ve dua dile...

elimde blcyt yok...

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Dostum yokluğumda bayağı bir adımı andınız , hayırlı uğurlu bereketli olsun tüm arkadaşlara ...selam ve dua dile...

elimde blcyt yok...
    Seni severiz dostum...en azından bu hisseyi tanıyıp almamıza vesile oldun... eminim çok dua almışsındır...dua alındığında insanın da işleri rast gidiyor...umarım senin de gidiyordur...

bu arada anele hissesi son günlerde çok sert düştü umarım onda zarar görmemişsinizdir...

Sayfa 242/759 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •