Sayfa 243/371 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2967 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. olum lu degilmi buya

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu kanı bozuklar hisseyi yükseltmeden boyp da bir tavan yapıp da geri döneyim bari. intikamımı alacağım sayastan

3. korktuğum başıma geldi o kadar hisse kaçırdık satmadık en sonunda dayanamayıp satıp iki günlüğüne başka hisseye geçtik aldığımız yerinde sayıyor bu yükseldi. sabah hissettim ama basiretimiz bağlandı. Allahtan aldığım hissenin 1 tavanına eminim o yüzden dua ediyorum buralarda takılsın bir iki gün geri döneceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    korktuğum başıma geldi o kadar hisse kaçırdık satmadık en sonunda dayanamayıp satıp iki günlüğüne başka hisseye geçtik aldığımız yerinde sayıyor bu yükseldi. sabah hissettim ama basiretimiz bağlandı. Allahtan aldığım hissenin 1 tavanına eminim o yüzden dua ediyorum buralarda takılsın bir iki gün geri döneceğim.
    Hocam yabancısı değilsiniz sayasın 1 ileri 2 geri yapar bilirsiniz

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. deyyuslar beni bekliyormuş, ulan bile bile lades dedik endeks yükselince en son bunun gibi çöp hisseler yükseliyor

6. ben satınca tavan yapar merak etme,
     Alıntı Originally Posted by herkesek Yazıyı Oku
    Hocam yabancısı değilsiniz sayasın 1 ileri 2 geri yapar bilirsiniz

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ciktigi delige donmesinde ins hareketliyken binersin en guzeli boledir!! hareketliyken almak kagit cikarken almak ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. elimdeki hisse tavan yapsın buradan da alırım sıkıntı yok yeterki bu tavan olup elimdeki hisse yerinde saymasın

Sayfa 243/371 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •