Sayfa 243/563 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Hesaplamamda hata yok ise (doğru olduğunu iddia etmiyorum) hissenin bölündüğü yer bir önceki bilançoya göre ederinden yüzde 10 iskontolu idi.
    Yeni bilanço gelecek, buda forumlarda ki genel beklentiye göre farklı bir durum olmaz ise iştiraklerinden kar beklentisi hakim. Bu durumda iskontolu işlem görmeye devam edecek. Daha ne kadar bu durum sürer, yada birileri bu duruma dur der. Ben çiftçiyim hasat için sabır etmesini bilirim. 10 liralık bir şeyi nasıl 15 e almaz isem, 5 lirayada satmam. Ama forumlarda okuduklarıma göre diyorum kimin ne olduğunu bilemem çok mağduriyet oluşmuş gibi görünüyor. Bazen bende çok kızıyorum ama sabır en büyük ilaç olacak inşallah hepimiz için.
    Bu arada Sn Hayek yazdığınız yazıları bazen başka forumlarda okuyorum. Sizmisiniz değil misiniz bilemedim. Bilginiz olsun istedim

güneş balçıkla sıvanmaz !

buhyude spek hareketleri bunlar

Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Bu arada Sn Hayek yazdığınız yazıları bazen başka forumlarda okuyorum. Sizmisiniz değil misiniz bilemedim. Bilginiz olsun istedim
    investing'de bir arkadas benim buradaki analizlerimi birebir (hemde birebir) kopyala yapistir yapmis. insanlar ne ilginc soyleyecek soz bulamiyorum.

4. Fiyatın bu kadar uygun olmasının sebebi nedir?Mal toplayabilir mi bu fiyattan?Yatırımcı neden zararına satsın?Bu oyalamanın sebebi nedir acaba?Fikri olanlar paylaşırsa sevinirim.ytd.

adam resmen dibine vurdu! tkrr ifade ediyorum bu fiyatlar patron/spek, kucuk yatirimci kimsenin yararina degil?

tam 1 yil önce bu sirketin hisse başı fiyati 2.74 imis. 6-7 milyon kari olan bir sirketmis o zaman ! simdi kari 10 kat artmis piyasa degeri o gunku degerin %10 altinda

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    investing'de bir arkadas benim buradaki analizlerimi birebir (hemde birebir) kopyala yapistir yapmis. insanlar ne ilginc soyleyecek soz bulamiyorum.
    Sizin olmadığınızı tahmin etmiştim zaten. Çünkü diğer paylaşımları sizin tarzınız değil di. Farkında olmanıza sevindim. Kaliteli bilgi paylaşımınızdan dolayı ayrıca teşekkür ederim.

8. 2.74 den, 4.84 e 6 işlem gününde gelmiş. Darısı başımıza. İstenirse nasıl gidebileceğinin provası gibi. Tabi tersi içinde mümkün bu ama o kadar da zoru yoktur herhalde tahtacının. Korktum senden tahtacı)

Sayfa 243/563 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •