Sayfa 244/612 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Hergün %10 eriyen bir ülke ekonomisi. Galaksi imparatorunun sülalesini toplayıp kaçışı yakındır
    Bu ülke neleri gördü kimse biyere kaçmaz merak etme bugünlerde geçecek .

2. Büyük bir devrim yaptılar mevduata dolar zararını karşılamak büyük bir devrim

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Büyük bir devrim yaptılar mevduata dolar zararını karşılamak büyük bir devrim
    Faizi yükseltim diyo iste yarin borsamiz ucar dolar alanin akli yok artik koy mevduata giderse dolar devlet verecek farkini güzel is akiĺli olan gelir hisse alir bedavadan.

4.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Hani elinde hissesi olanlar nerdesiniz bi anda kayboldunuz arsacilar neeye gittiniz
    Kardeş daha yeni aldık ..
    Arsa içinde almadık!
    Arsa olması arsanın piyasa değerinin 2 katı olması güvence bedelidir sigortamızdır.
    Ben yerli ve milli Togg için aldım.
    Yerli ve milli otomobilimize polisan kansai kaplama astar
    ve boya yakışacaktır...
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Arsa içinde almadık!
    Arsa olması arsanın piyasa değerinin 2 katı olması güvence bedelidir sigortamızdır.
    ve boya yakışacaktır...
    Valla acemşah reis kendi adıma sana teşekkğr ederim. Buraya data getirdin adam gibi yorum görüyoruz. Ben de geçen sene boya için de girmiştim. Aradan 1 sene geçti togg yol katetti neyse ki. Dyo çok güçlü bir rakip ama araç boyası konusu umarım yerli çözülür. Onun dışında mevduata dolar getirisi garantisi borsa için de çıkar mı acaba? Ben mi çok hayalperestim

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Valla acemşah reis kendi adıma sana teşekkğr ederim. Buraya data getirdin adam gibi yorum görüyoruz. Ben de geçen sene boya için de girmiştim. Aradan 1 sene geçti togg yol katetti neyse ki. Dyo çok güçlü bir rakip ama araç boyası konusu umarım yerli çözülür. Onun dışında mevduata dolar getirisi garantisi borsa için de çıkar mı acaba? Ben mi çok hayalperestim
    Affınıza sığınarak biraz takılıyorum.
    Gercekten yatırımcısını bezdirmiş haklısınız.
    Varlıklarını sayan arkadaşlar mevcut varlık rasyosu mükemmelin ötesinde bu varlıkları gelire kara temettüye döndürdüğü oranda cok büyük fonlar illaki gelecektir.
    Varlık rayosuna göre ederi 30 lira deseniz sasırman.. gelirlere görede 10 liranın üzeri yine şasırtmaz.
    Şirket arsa gelirlerini yöneltiği katma degeri yuksek kimya boya ce liman işletmeciliğinde fark yaratmaya basladığında hayal edemeyecegınız rakamlar gelir. Ancak bu şirkete bağlıdır; niyete bağlıdır. kazandığını yatırımcı ile paylaşmaya, acık olmaya, ahlaklı olmaya bağlıdır. Şirket bunları yaptığında hem yatırımcısı hemde kendisi daha cok kazanacaktır.

Umarım ki yarın ve yarınlar güzel olur
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Arsa içinde almadık!
    ve boya yakışacaktır...
    Bu boya işi togg ilişkisi hiç gündeme gelmiyor böyle bir ihtimal var mı? Kansai oto boya geçmişi ve otomotiv sektörü yeni ceo tek cümle kurulmuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Bu boya işi togg ilişkisi hiç gündeme gelmiyor böyle bir ihtimal var mı? Kansai oto boya geçmişi ve otomotiv sektörü yeni ceo tek cümle kurulmuyor.
    Gündeme gelmesine gerek var mı?

Zaten bu alanda lider. Yeni kimya yatırımı da zaten bu yönde gibi duruyor. Formaldehitler arac imalatı sase döküm kaplama vs de kullanılır.

Hayırlısı artık..!
    2 Milyar Dolar

Sayfa 244/612 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •