Sayfa 245/912 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 7290 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Diğerlerinde değişen birsey yok... Atr de satıcı 220.550 ye gelmiş...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

250 veren 275 bine almıyorsa galiba 275 de 250 de kendilerinindi. Bak satılmıyor havasındalar. Eee işb de çakıldı hadi verin işkurları, nede olsa b kendilerinde , isteseler akşama tavan yaparlar. Yürü be ali cengiz git işine. Yaylan..

3. Güzel oyun devam ediyor 360 yemedi bakalım neler olacak günsonu psikolojik test yarıda kaldı iskur için
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    250 veren 275 bine almıyorsa galiba 275 de 250 de kendilerinindi. Bak satılmıyor havasındalar. Eee işb de çakıldı hadi verin işkurları, nede olsa b kendilerinde , isteseler akşama tavan yaparlar. Yürü be ali cengiz git işine. Yaylan..
    LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bence kimsenin kafasını karıştırmamak lazım bu gemi tek, öyle işb satıp işkur yada İsatr satıp işkur almamak aptallık falan değil... Çunku en basit mantıkla diyelımkı holdingleşme oldu ve isbtr ler atıyorum 350,400 bını gordu bugunku hesapla bir btrsi olan 300,350 bın daha kazandı iki btr si olan 700 bın 3 btr si olan milyon kazandı yanı birde bu mantıkla bakmak lazım olaya.. Ayrıca pis bir oyun falan dönme şansı yok Çunku açıklamalar ortada en üst cenahtan... Kaldıkı sız bana bır Iskurun 2 mılyonu bu piyasada fiyatlama garantisini verırmısınız ama ben bu beklentilerin gerçekleşme ihtimali arttıkça ısbtr nın altılı rakamları gorebıleceğini gayet rahat tahmin edebiliyorum.. Kaldıkı 3 beş 10 lot kurucu toplamaktansa bu piyasada 25, 30 lot btr toplamayı yeğlerim şahsen...kaldıkı böyle diye diye 2019 ocaktan beri 20 kattan fazla ısbtr yı fıyatlandırdı birileri... Iskur ise sadece kendini 4 e 5 e katladı... Yanı ortada bir aptallık falan yok.. Şunu da unutmamak lazım btr dönerse kimse senin işkuruna alıcı bıle olmaz... İyİ niyetli paylaşımları tenzih ederim... Saygılar...
    Benim kastettiğim ky değil. Adamın işkur alacak paradı yoktur mecbur isb alır.
    Benim kastim eğer bir önceden haber alma varsa by nin çevirdiği bu oyun aptalca. Yani bir miktar lot ve parayla isbyi şişirir, iskuru yukardan satar. Ya da tersi vs.
    Yoksa haber duyum aldın; para varsa; isb isa iskur ayrırmadan toplarsın.
    Parası olan için isb korelsdyonda zirvedeyken isa 215 e işlem görüyor!!!!
    İskur 360 eslesme oluyor. Gerceklesmiyor. Desenki satan vazgecmiş. İşlemi ipptal etmiş. Ee Kademede alıcıgörünmüyor.
    Yani ortada duyumlu bir haber olsa bu tür salaklıklar olmazdı.
    Subatta holdingleşme olacagını bilen biri 360 tan işkuru 230 dan isayı siker.
    Olan biten sadece bizim bildiğimiz kadar bence.

5. Fazla söze gerek yok tahtalar gerekli cevabı herkese verdı veriyor, zamanı geldiğinde 3 tahtada da kımse mal bulamayacak bence .. Bu fiyattan bıle isbtr de tabanda neredeyse mal kalmıyorsa benim için hiçbir sorun yoktur... Bugun yuzde 10 düşer yarın yuzde elli çıkar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Hayırlısı olsun.
    Eğet mutlu son olacaksa onu ky ye yedirmemek için herseyi yapacaklardır.
    Hatta sürecte çıkacak karar evrelerine göre sensryoyu onceden yazarlar.

7. Kapanışımız....

Reis gap var 39980 ile 41005 arasında yarın onu alıp yukarı yapar
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Kapanışımız....
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 245/912 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •