Sayfa 245/324 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. Kim satacak metro

2. Ama bir arkadaş paylaşsa iyi olur

3. O gece tanyeri ağarıncaya kadar melekler ve ruhlar yeryüzüne iner.Dua ve ibadet edenlerin yanına.Allah ailelerimize geçmişlerimize ve tüm sevdiklerimize hayırlar ihsan etsin.Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun.

4. 1 tl inanılır gibi değil korkudan kimsealamıyor adamlar istediği gibi oynuyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. Galleopar kıskacındayız... Yarınlar keyfiyetine kalmış...

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Burda adı ECBYO iken Mtryo olacak diye davetiye gönderen 10.köy diye bir mahlukat vardı yazdı yazdı gazladı İNŞALLAH bu gazlamaya kimse kanmamıştır ben 2.07 den satmıştım 2.24 maliyeli lotlarımı 1.70 e düşünce 2 bin lot koydum kenara 2 ye çıkarsa satarım diye pul etti Allah zararı çok olanlara sabır versin resmen tahtayı mahvettiler

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Burda adı ECBYO iken Mtryo olacak diye davetiye gönderen 10.köy diye bir mahlukat vardı yazdı yazdı gazladı İNŞALLAH bu gazlamaya kimse kanmamıştır ben 2.07 den satmıştım 2.24 maliyeli lotlarımı 1.70 e düşünce 2 bin lot koydum kenara 2 ye çıkarsa satarım diye pul etti Allah zararı çok olanlara sabır versin resmen tahtayı mahvettiler

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10.köy karşı köyde tatil yapıyor milleti mal sahibi yaptı kaçtı gitti

Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    10.köy karşı köyde tatil yapıyor milleti mal sahibi yaptı kaçtı gitti
    Merhaba sn sanfransisko. Cezam bugün bitti. Benim bir tane mtryo alın dediğim mesajımı paylaşır mısınız?

Kademeli olarak 10x seviyesine kadar aldım kendi adıma.. Böyle yazarak itham ederek bir yere varamayız. Kar da zarar da ky için. Allah sağlık sabır güzellik versin..

Iyi bayramlar..
    Buraya yazmayacağım bir süre, diğer tarafta iyiyim, lütfen polemik yaratmayınız.
    Saygılar.
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

Sayfa 245/324 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •