Sayfa 245/371 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 2967 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. bunu satıp geçici süreliğine boyp almıştım, dün kapanışta -10 yaptı bütün gece uyuyamadım, sinir krizi geçirdim.
    neyse ki bugün sabah iyice aşağılara düşüp korkutup tavan yaptı ve %10 kara geçtim. inşallah yarın da tavan yaparsa
    sayas zararımın büyük kısmı çıkacak ve yarın ben tekrar sayasa döneceğim.
     Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    böyle şansın, bu 1 den 0.75 e kadar düşerken almadığım onca hisse %20 den fazla yaptı en son şeytana uyduk bir hisse aldık onda da aldığımız yerinde sayıyor bu %10 yaptı

2. ak kagidi borsadan soguttu ya!! neguzel al sat subu yapar keyf alirdik borsadan girdigim gune lanet olsun!! ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ********lere bak yine düşürmüzler hisseyi, öbür hissede de şansım yaver gitmiyor, normalde 2 gün tavan yapması lazım gelen hisse bir aldık diye 1 tavanı bile yapmadı, buraya geçmek için fırsat kolluyorum.

4. ula sayas tövbe tutmayan ......lar gibisin aqw... la bas 60 kuruşa sen de kurtul biz de yok aqw yok sat mı yo ruz!!! elimde 6 yıldır tuttuğum hissem var eyyyyyy spek haberin olsun daha sende 2 yıl olmadı yani benim zamanım var diyorsan bizim de var aqw ver sen ver böyle iyi oluyor nasıl bigün gelecek ske ske toplamak için bi tarafını yırtacaksın o gün geldiğinde görecem ben seni

ytd.

5. yazikya yatirim yap 6 yil bekle zarar etttir buranin adi turk borsasi!! ak ben bole isin!! ytd

6. bilanço yüklü zarar gelecek gibi
    daha göndermediler yarın son gün diye biliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    yazikya yatirim yap 6 yil bekle zarar etttir buranin adi turk borsasi!! ak ben bole isin!! ytd

ben sadece bu işin değil bu işe sebep olan kim varsa topunun aqw

8. yılllardan beri küfür ediyoruz ama nafile

Sayfa 245/371 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •