Sayfa 245/1002 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Bu iş yakında patlar aklıma yatmadı...

Tamam tl de kalanlar dolara geçmez diyelim.

Dolardakiler niye tl ye gelsin...
    Amerikan dolarlarımızın hepsini akçay aldı.
    size türk doları verelim dediler.
    isterseniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    doları ne zaman mı alırım.ORTLAMALARA DEĞİNCE...son 25 yılda max. onun %5-6 altına sarkmış.

şuanda 9.70 de ama bu her gün ufak ufak yükseliyor.kesişimin olduğu yerde ilk alımı yaparım.

ama kesişim nerede olur?.bunu bilmek zor...eğer dolar 13-11 arasında dalgalanırsa bir aya kadar kesişim mümkündür.

ha kesişim gelmezse zaten almam.

en son kesişim 2021 şubatta oldu.7.20 den aldım ama 6.88 oldu..oradan sonra damat olayı ile 8.40 oldu..ama ben 8.20 den bozmuştum ve daha dolara bulaşmadım.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Adamsın len bunu diyoruz..
    Tl bazlı artışın bu argümanı savunanalar bana enflasyon a yenilmeyecegini söylesin
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Bu iş yakında patlar aklıma yatmadı...

Tamam tl de kalanlar dolara geçmez diyelim.

Dolardakiler niye tl ye gelsin...
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Baştan söylesenize, dine inanıyoruz ama dini yaşayamıyoruz deye
    niye beni uğraştırıyonuz
    yok ben inanmıyorumda

vaz geçtim. tamam bende inanıyorum

ohh beeee hayat varmış.

Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    Doların üzerinde ''GOD'' yazdığı için kutsalsa bizde paramızın üzerine ''ALLAH'' yazsak burada savaş çıkar.
    Riyakarlık diz boyu.

YTD
    inşallah dolar borcunuzu hedge ederek şirketi kurtarırsınız.

diğer ihtimaller çok can sıkıcı.

zamanında darüşşafakaya bağış yaptığınızı yazmıştınız. maşallah kralsın demiştim.
    audentes Fortuna iuvat

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    doları ne zaman mı alırım.ORTLAMALARA DEĞİNCE...son 25 yılda max. onun %5-6 altına sarkmış.

şuanda 9.70 de ama bu her gün ufak ufak yükseliyor.kesişimin olduğu yerde ilk alımı yaparım.

ama kesişim nerede olur?.bunu bilmek zor...eğer dolar 13-11 arasında dalgalanırsa bir aya kadar kesişim mümkündür.

ha kesişim gelmezse zaten almam.

en son kesişim 2021 şubatta oldu.7.20 den aldım ama 6.88 oldu..oradan sonra damat olayı ile 8.40 oldu..ama ben 8.20 den bozmuştum ve daha dolara bulaşmadım.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kimin toplumu ahlaklı ise, kimin toplumunda hırsız ve halkı soyanlar daha az ise, adalet hukuk kimde fazlaysa,yolsuzluk ş...lik kimde az ise o toplumun şeiratı daha üstündür..müslümanım hamdolsun deyip, öte yandan her türlü pislik cahillik varsa, senden aşağılık yaratık yoktur..ölçü budur dinde..amaç da budur..şu haliyle avrupa şeriatı bizden daha doğru yaşıyor..din ve şeriat doğruluk ahlaklı olmayı ve hırsız olmayı gerektirir..ÇALMAYACAKSIN !! der kitaplar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bence faiz hassasiyeti olmayan için gayet iyi görünüyor bu yeni uygulama...ama faize el sürmem diyen için olmaz...gerçi o kesim içinde sanırım buna benzer uygulamayı katılım bankacılıkları aracılığı ile yapacaklar öyle demişti dün birisi kimdi unuttum...bakanın kendisi de olabilir ya da bankalar birliği başkanı falan da olabilir...

yani risksiz kazanç görünüyor...dolar hop indi hop çıktı zart oldu zurt oldu ile uğraşmayacaksın...

haaa paranı yatırdın dolar hiç artmadı vade dolunca hatta eksi oldu senin bağladığın güne göre elinde sadece mevduat faizi kalacak ama sen zaten dolarda beklesen belki eksiye düşecektin...ve mevduat faizini de alamayacaktın...bu bakımdan iyi...

Sayfa 245/1002 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •