Onemli Gunler Banner
Sayfa 245/345 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2754 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Daha gecende en azindan 3.5 tl gorecegini dusundugum 1.9 maliyetli akguv hisselerimi canim sıkıldı sattim maliyete..hisse 1.5 ayda 5.5 tl oldu.bilancoya baksan zarar....zarar eden hisse gitmez diye birsey yok...

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hisse performansi sadece kara bagli degil ozet olarak...ornek rtalb
    Rtalb test kiti hikayesiyle ralli yapmadı mı? Kara patlayacak beklentisine bağlı değilse bu hareketi hangi argümana göre yaptı?

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bir bilanconun guzelligi sadece net kar ile olmaz...elimde dmsas var....2 tl den aldim 6.4 gorduk satmadik....suan zarar ediyor size gore satmaliyim....bende 5 tl ye dussede daha artirayim diyorum...en guzel ornek elimdeki hisse oldu...suan satmiyorum zararda sirket....o yuzden bilanco ederi 15 tl olan selec orta vade 20 tl pahali degil...
    Bilanço' nun güzelliği kardan başka neyle olur bilmiyorum. İstikrarlı zarar edip fiyatı istikrarlı artan bir kaç firma ismi verin de ufkumuz genişlesin.
    2 TL den aldınız 6.4 oldu satmadıysanız beklentiniz daha yüksektir, niye satmak zorunda olasınız ki?
    3 senelik ortalama f/k' sının üzerinde işlem görüyor, bilanço ederi niye 15 TL olsun ki?

4.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Bilanço' nun güzelliği kardan başka neyle olur bilmiyorum. İstikrarlı zarar edip fiyatı istikrarlı artan bir kaç firma ismi verin de ufkumuz genişlesin.
    2 TL den aldınız 6.4 oldu satmadıysanız beklentiniz daha yüksektir, niye satmak zorunda olasınız ki?
    3 senelik ortalama f/k' sının üzerinde işlem görüyor, bilanço ederi niye 15 TL olsun ki?
    Gubrf bilanco berbat 15 kat artti....dmsas bilanco berbat 3 kat akguv bilanco berbat 3 kat doas bilanco berbat 3 kat brisa bilanco berbat 2 kat cemts bilanco berbat 2 kat edip bilanco berbat 1.5 kat..brksn bilanco berbat 3 kat.kisaca sadece bilancoda net kar ile hisse fiyati belirlenmez...bu dedigim hisselerin bazilarinda fk hesaplanamiyor....bu is fk bak al diyecek kadar basit degil....

5.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Rtalb test kiti hikayesiyle ralli yapmadı mı? Kara patlayacak beklentisine bağlı değilse bu hareketi hangi argümana göre yaptı?
    25 kat artacak bilanco yok ortada...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Gubrf bilanco berbat 15 kat artti....dmsas bilanco berbat 3 kat akguv bilanco berbat 3 kat doas bilanco berbat 3 kat brisa bilanco berbat 2 kat cemts bilanco berbat 2 kat edip bilanco berbat 1.5 kat..brksn bilanco berbat 3 kat.kisaca sadece bilancoda net kar ile hisse fiyati belirlenmez...bu dedigim hisselerin bazilarinda fk hesaplanamiyor....bu is fk bak al diyecek kadar basit degil....
    Bu yazdığınız hisseler bilanço berbatken bu primleri yapmadı çok yanlış yorumlamışsınız. Aralarında bilançosunu takip ettiğim bir brisa var, o da karını artırıyor diye yaptı primini.

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    25 kat artacak bilanco yok ortada...
    o hikaye ve manipülasyon ile yaptı işte. fiyat 8 olduktan sonra fiyatlama saçmaladi zaten.

8.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Bu yazdığınız hisseler bilanço berbatken bu primleri yapmadı çok yanlış yorumlamışsınız. Aralarında bilançosunu takip ettiğim bir brisa var, o da karını artırıyor diye yaptı primini.
    Nasil yapmadi elimdeki hisse dmsas bakabilirsin..ilk ceyrek aciklanmis bilancolara bakabilirsin ..

Sayfa 245/345 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •