Sayfa 246/1001 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Konuları dağıtmayalım City of London, Corona, Osmanlının kökeninin Romalı olması, bahçe bakımı ve hayvancılık konularımız bunnar.

Araya cinsi latifte koyacaktım da, Mustafa bey kızıyor.
    Kayseri-rum

kayser = sezar
    rum = roma
    bizans, roma'nın halefiydi. osmanlı da bizans'ın halefidir. dolayısıyla biz roma'nın halefiyiz anlamına gelen ünvandır.

Bu durumda sezar kayserilimiydi ?

https://eksisozluk.com/kayser-i-rum--1406431

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Normalleşme derken, bu özdisiplinden yoksun halkla neyi notrmalleştireceklerini zannediyorlardı.kaç gündür nereye baksam bu kapalı mekanda maske kuralı deliniyor.Adam otobüse biniyor, binerken maskeli içeri girince çenesinin altına indiriyor.Bu tür öküzlerin nasıl adam edileceği filan çok çetrefilli iş. Mesela adam yaya geçidini görüyor, yayaı da görüyor ama yol vermiyor durmuyor, neden çünkü ceza yok , özdisiplin toplumsal saygı hak getire. Maskesiz adam kendisine bulaşınca coluğunu çocuğunu, anasını babasını hasta edebileceğini bu kadar aydan sonra hala bilmiyor mu, eşşek gibi biliyor bence.Ortadoğu toplumlarında kamu denen mefhumun ne olduğu, neye yaradığı anlaşılamadığından şansı olan yaşar, şanssızsanız geçmiş olsun.
    Bizdeni normalleşme, lisenin cuma günü bayrak töreni sonrası dağılması gibi oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Lefter Arnavut'tur.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Uzaylılar yardım paketi attılar.
    Adı da phantom cargo...
    Al sana sosyoloji.
    g.amed abinin anlayışı kıt olduğu gib okuması da bayağ sorunlu
    ben hayvancılığın zorluğundan bahsediyorum, o 60 yıl önce nasıl becermişler diyor
    60 yıl önce adam hasta olsa da karısı, çocuğu hayvan bakımından anlıyordu, bunun neresi pazıl..?

5. https://twitter.com/Veterinary035/st...701494273?s=20
    fahrettin altun twitterın fikir hürriyetini kısıtlamasından bahsediyordu.İşte fikrini söylene ak korumaların saygısı, benzersiz.

6.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Normalleşme derken, bu özdisiplinden yoksun halkla neyi notrmalleştireceklerini zannediyorlardı.kaç gündür nereye baksam bu kapalı mekanda maske kuralı deliniyor.Adam otobüse biniyor, binerken maskeli içeri girince çenesinin altına indiriyor.Bu tür öküzlerin nasıl adam edileceği filan çok çetrefilli iş. Mesela adam yaya geçidini görüyor, yayaı da görüyor ama yol vermiyor durmuyor, neden çünkü ceza yok , özdisiplin toplumsal saygı hak getire. Maskesiz adam kendisine bulaşınca coluğunu çocuğunu, anasını babasını hasta edebileceğini bu kadar aydan sonra hala bilmiyor mu, eşşek gibi biliyor bence.Ortadoğu toplumlarında kamu denen mefhumun ne olduğu, neye yaradığı anlaşılamadığından şansı olan yaşar, şanssızsanız geçmiş olsun.
    Bence, bunun ozunde devletin vatandasi adam yerine koymamasi yatiyor.

Vatandas, kendini devlete hizmet etmesi gereken biri olarak goruyor, oysa ki devlet vatandasin emrinde, bizimkinin bundan henuz haberi yok.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    https://twitter.com/Veterinary035/st...701494273?s=20
    fahrettin altun twitterın fikir hürriyetini kısıtlamasından bahsediyordu.İşte fikrini söylene ak korumaların saygısı, benzersiz.
    Verdiğiniz linkte biraz aşağıda Saadet partisinden Temel Karamollaoğlu'nun bir videosu var, çok güzel yorumlamış son günlerdeki olayları....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Dolar ne olur?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 246/1001 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •