Sayfa 246/406 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. maliyetime satış verdim bir basamak altıyla kaybettim kısmet hissede gömülmekmiş olmadı çıkamadım ALLAH KURTARSIN.SANIRIM BENİM 650 LOTU TAKİBE ALDILAR .... ŞAKA ŞAKA

YİNE DÜŞÜŞ TÜNELİNE GİRDİ MAALESEF

2. Zamanında benşm elimde 3,6 Tl maliyetli T.Traktör, (şu an bölünme sonrası 2 Tl civarı), 5,25 tl den Thy (şu an bölünme sonrası 0,70 tl) ve 10-30 tl arası maliyetli Borusanım vardı.
    Karlı sattım.
    Gerçekten kar mı ettim.
    Şu anki fiyatlarla fşnandal özgürdüm eğer satmadaydım.

3. Evet sabah iyi fırsat vermiş.kismet..isin kötüsü genele ysyilan bir olumsuz hava var..
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    maliyetime satış verdim bir basamak altıyla kaybettim kısmet hissede gömülmekmiş olmadı çıkamadım ALLAH KURTARSIN.SANIRIM BENİM 650 LOTU TAKİBE ALDILAR .... ŞAKA ŞAKA

YİNE DÜŞÜŞ TÜNELİNE GİRDİ MAALESEF
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 280 tl den satış verdim satılırsa masraflarım dahil bu şirketten kurtulmak nasip olacak bir daha tövbeler olsun.alım satım yapmayacam.doaşında semtiine uğramıyacam. dün zararına 120 lot vermiştim kaldı 530 lot inşallah alırlar.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 07-09-2023 saat: 06:54.

5.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    280 tl den satış verdim satılırsa masraflarım dahil bu şirketten kurtulmak nasip olacak bir daha tövbeler olsun.alım satım yapmayacam.doaşında semtiine uğramıyacam. dün zararına 120 lot vermiştim kaldı 530 lot inşallah alırlar.
    Acele etme ortak, bu kadar beklemişsin, şimdi sen satarsın, kağıt uçar.
    Bana hep böyle oluyor.

6. Investing'te bir kişi: 3 hafta sabır" diye yazmış...

7.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Acele etme ortak, bu kadar beklemişsin, şimdi sen satarsın, kağıt uçar.
    Bana hep böyle oluyor.
    uçurmazlar güzel kardeşim.seni beni bezdirip zararına satmaya mecbur etmeden bu kağıt hissebaşı 100 tlde kar etse uçurmazlar.28 yıldır benim gibilerin kanıyla besleniyor bu patronlar.yaşım 70 in üzerinde ömrümü yedi bu maniplatör patronlar.koç şirketlerinden başkasını alırsan işini bitiriyorlar.kul hakkına tenezzül etmeyen namuslu dürüst hırsızlık yapmayan patron sayısı bir elin parmak sayısını geçmez.ferit şahenk murat ülker ahmet nazif zorlu daha yüzlercesi haramla kanla besleniyorlar.....

8. Kredi isi sakat tamam.Arac fiyatları yüksek tamam.Ancak yıllık 1 milyon genel satış hedefi içerisinde Doas 100 bin hedefini en azından bu sene rahat bulur.Cunku Türkiye'de ekonomik yönden çok zorlanan kesim olduğu kadar yılda 100/125 bin adet arası doğuş gurubu aracı alacak çok insanda var..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 246/406 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •