Sayfa 247/400 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kimse yüzüne bakmadığına göre;
    Demek ki,Bu hisse 73 Kuruş da bile pahalı.!!
    Kasasındaki parayı,1.Lot hisseye eşitlemeye çalışıyorlar.!!
    Yobazlardan kime fayda gelmişki,zaten konyalı bir yengem var evlere şenlik.

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yobazlardan kime fayda gelmişki,zaten konyalı bir yengem var evlere şenlik.
    Yobazljkla felam alakasi yok olayin. Isin asli karakter meselesi.

Valla ben malin ustune yattim bekliyorum. 70 altina dusururse benim grupla beraber lotumuzu daha da artiririz. Kendileri bilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yobazljkla felam alakasi yok olayin. Isin asli karakter meselesi.

Valla ben malin ustune yattim bekliyorum. 70 altina dusururse benim grupla beraber lotumuzu daha da artiririz. Kendileri bilir.
    Sn Buraktepe;Yanlış hatırlamıyor isem,Sizi konya Çimento hisse forum sayfasından tanıyorum..
    O Şirketteki Muhteremlerin (!) Ortaklarına neler çektirdiğini biliyoruz..Haalen de öyle..
    Bu,Adese'deki haramzadeler de farklı değil..
    Bir arkadaşımın gazına gelerek 87 Kuruştan bu zındıkların kağııdnı aldım..Ek alımlar ile maliyeti 76 kuruşa çektim..
    Şimdi, Çoğu zaman ( al-sat ile maliyet düşürmek için.)75 Kuruşa hisse satışı ,73 Kuruşa Alışı yazıyorum,ne veriyorlar,ne alıyorlar..İstiyorlar ki,87 kuruşa bana sattıklarını,73 kuruştan geri onlara vereyim..
    Demem o ki;Bunların mayasında var tuhaflık..!!
    Zaten ,Karakteri örten yobazlık değil mi.?
    O,Konyalı tüccar tayfasının çoğunda yobazlık var..Kendinden olmayanı münafık -kafir görürler,soyar soğana çeviriler..
    Yimpaş Holding konusu tarih arşivlerinde duruyor..
    Sizin beklentiniz,Taktiğiniz bilmiyorum .Lakin,Malın üstüne yatmakla civciv çıkacağını da zannetmiyorum.!!
    Umarım,Hakkınızda hayırlısı ne ise o olur..
    Kendi adıma ise;Hisse malliyetine geldiği anda ,Tekmeyi vurup kaçarım..

4. USD bazlı grafik..
    Şirket dolarla iş yapmıyor tabii ki, ama malın çoğuna sahip ağaların parası da değer kaybediyor.. Gerçi onlar selva ve imas ta kendilerine yaptıkları arzlarla yollarını buldular muhtemelen..
    10 cent kabaca defter değerine denk geliyor zaten.. Kasada nakit var (nakit, bedelli izahnamesine göre zermeram için kullanılacak), kat karşılığı işler 2023 te.. Çöp hisse olsa da vakti olana civciv çıkar belki

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    USD bazlı grafik..
    Şirket dolarla iş yapmıyor tabii ki, ama malın çoğuna sahip ağaların parası da değer kaybediyor.. Gerçi onlar selva ve imas ta kendilerine yaptıkları arzlarla yollarını buldular muhtemelen..
    10 cent kabaca defter değerine denk geliyor zaten.. Kasada nakit var (nakit, bedelli izahnamesine göre zermeram için kullanılacak), kat karşılığı işler 2023 te.. Çöp hisse olsa da vakti olana civciv çıkar belki

Dolar grafigine bakmamistim. 2 dolarlardan 4 cente inme basarisini gostermis. Bravo yonetime. 50 kat deger kaybi var tepesine gore. Yabanci niye gelmez derlrr sonra. Meme coine donmus hisse. Yeni Luna Classic ;)

Zermeram sonunda başlamış, hayırlara vesile olsun...

Egemen Karayel bey detayları açıklamıştı

https://twitter.com/Altiniyagla/stat...9i1zElAeqjtczA

Sayfa 247/400 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •