Sayfa 247/321 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2563 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. BIST +2 olursa belki yeşil kapatırız

2. Yani Bistteki firmalardan iyi diye aldık ama biz aldıktan sonra hep negatif aytistik bu da bizim bahtimiz olsa gerek.

3. 40 altı hiç yakışmıyor sana dekikanlim

4. Aslinda Tiyo vermisim
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Beyler hepimiz ismen de darbe aldik.Ama ben bunu tahta sahibine bagliyorum.Spek degil İs yatirima.Umursamaz tavirlari yuzunden yatirimciyi kusturduler.Takip ediyorum ama elim gitmiyor..Ustelik birkac kiside benim yuzumden ismen aldi cevremden.Bende suan yok ama onerdigim kisiler adina bakiyorum.Simdi bilancolar bitti tek umut Doas i bekliyorum.Doas 350 lerden 250 lere kadar parasutsuz gelmisti.Haftaya bilancosu var.İsmen gibi oda sukutu hayale ugratirsa vur dibine borsanin.Begenilmeyen Fener 25 lerden 130 lara geldi hadi onun sampiyonluk beklentisi var.Bjk ye ne demeli.5/6 liradan 30 u gecti hicbir beklenti yokken.Burasi borsa OPEL CORSA...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Aslinda Tiyo vermisim

O da az kanser etmedi hocam kaç gündür

6. Sabah info dan çıkan 850bin lot,öğlen giren blok alışlar bakalım. Kim bilir kime peşkeş çektiler fonların malını. Bank of un adı çıkmış borsanın en büyük oyunları Info tayfada dönüyor

7. Dogru 300letden maliyetlenip bekleyenleri cok uzdu.Gerci Tofas ve Ford da ayni seyi yapti.Ama yil sonu kampanyalari otolarda kasim Aralik iyi gecer ve Yil sonu bilancosuna yansir.Kismet..
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    O da az kanser etmedi hocam kaç gündür

Sayfa 247/321 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •