Sayfa 247/262 İlkİlk ... 147197237245246247248249257 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Dediğim gibi Alişan patron 3,85-390 aralığından itina ile 340.000 lot cukkalamış.E sen mi bilirsin malının kıymetini sahibi mi?Buldu kelepir en az 2 edecek malı 1 e ceketini satar alır patron.(Bu Alişan şarkıcı olan değil ortaklar kendisi Alişan Arıkan Yönetim Kurulu Başkanımız ha.)
    .
    Syg
    Malın kıymetini bilmekten ziyade trade ediyor olmasın; bacaklarıyla yukarıdan verdi alttan aldı gibi geldi bana da.. Hem trade, hem bilançoya atlayan günlükçülere tokat.. Dün biraz da fonlar verdi muhtemelen
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Malın kıymetini bilmekten ziyade trade ediyor olmasın; bacaklarıyla yukarıdan verdi alttan aldı gibi geldi bana da.. Hem trade, hem bilançoya atlayan günlükçülere tokat.. Dün biraz da fonlar verdi muhtemelen
    340 bin lotu 20 30 kuruş için bu tahtada trade yapacak kadar açgözlü bir patron değildir diye düşünüyorum. Bilici ailesine bi baksın kağıtlarını nasıl yükselttiler. Patron Gitsin ereğli, garan, isctr de yapsın trade ıni. Patrona düşen kağıdının .... memesidir. İtibardır bu iş. Ama kağıdının itibarının ırzına tarihi bilançoda geçirdiler. Folloş ettiler
    Son düzenleme : RLC44; 11-03-2022 saat: 13:24.

Sen enerji şirketi değil misin? Bu ne rezillik be! Tarihi bilançoda bi köfte dürüm yedirmedin. Kepazeliği izliyorum.

Sahtekar lotlarınızdan, robotlarınızdan gına geldi. En iyi bistteki 5 bilançodan birisisin. Adiliğin önde gidenini yapıyorsun. Kepaze herifler. Tek yazan okuyanda benim.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Satım yapsa idi bunu da bildirmek zorunda idi. Direk almış sağolsun kapa bakınca. Öyle satarken bildirme alırken bildir olayı yok.
    İzleyelim. 10 fk ya göre 13.5 tl ederi olan arsan 3.8 den işlem görüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sahtekar lotlarınızdan, robotlarınızdan gına geldi. En iyi bistteki 5 bilançodan birisisin. Adiliğin önde gidenini yapıyorsun. Kepaze herifler. Tek yazan okuyanda benim.
    Sn RLC44
    Tek yazan okuyan benim hariç tüm dediklerinize katılıyorum.Şu an işlem gördüğü fiyatlar ortalamasıyla bilanço beklentisiyle aldım ben hisseyi.Geçmiş bilanço dönemlerini ve bilanço sanrası gün ve akabinde hareketlerini izlerseniz bu mendeburun huyunun bu olduğunu görürsünüz.Az olsun benim olsun zihniyeti mi yoksa iyi bilanço beklentisiyle kağıda giren kişileri tokatlama mı bilmem de benim gözlemim (her bilanço hareketi sonrası) ilerleyen günlerde en az kallavi bir artış geleceğidir ve bendeki inadı bilen o kallavi artışın en az yarısını almadan gitmeyeceğimdir.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

En nefret ettiğim aracı kurumlar.
    Tacirler, info, alnus, philip capital, marbas, gedik, ahlatcı. Hepsi de bu kağıtta beta katsayısı yüksekmiş gibi ve sanki bi .ok varmış gibi hepsi ama hepsi bu kağıtta. Allah sizin belanızı versin :)

Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sn RLC44
    Tek yazan okuyan benim hariç tüm dediklerinize katılıyorum.Şu an işlem gördüğü fiyatlar ortalamasıyla bilanço beklentisiyle aldım ben hisseyi.Geçmiş bilanço dönemlerini ve bilanço sanrası gün ve akabinde hareketlerini izlerseniz bu mendeburun huyunun bu olduğunu görürsünüz.Az olsun benim olsun zihniyeti mi yoksa iyi bilanço beklentisiyle kağıda giren kişileri tokatlama mı bilmem de benim gözlemim (her bilanço hareketi sonrası) ilerleyen günlerde en az kallavi bir artış geleceğidir ve bendeki inadı bilen o kallavi artışın en az yarısını almadan gitmeyeceğimdir.
    .
    Syg
    İnş sn gselman. Arsan borsadaki ilk kağıtlarımdandır. Bilinç altımda 7.56 tl den alıp 1.5 tl ye satışımı asla unutmam. Hangi Arıkan ailesi üyesi yaptı bilmiyorum ama kağıdı izliyorum. Mükemmel bir bilanço. Ama rezillik diz boyu. Alacak bişeyde bulamıyorum. Bekleyelim. Çıldırtmaz inşallah.

Sayfa 247/262 İlkİlk ... 147197237245246247248249257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •