Sayfa 248/814 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. 42 de satış yok 41 de alıcı 350k civarı ve bunu gorup sürekli 41 e mal satan bugün ki satıcılar mazeretiniz yoksa hepiniz operasyon cocugusunuz yedi ceddinize en içten saygılarımi iletiyorum...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Seni kizdirdiklarina göre birşey var demektir. Toplantı ıyi geçti derken

3. Ben ky ye kızıyorum bazen böyle mal ky ye galip gibiler müstehak diyorum kendi kendime...

4. Cimer. Baska yer ise yaramaz

5. Sabah sabah bu deli hacim cuma gunku 310bin alis talebiyle uyumlu. 41 den satan gerzekler bi an once bist i terkedip bidaha borsaya bulasmazsa kendi hayirlarina olur. 42 de satsan ustune de yurusen istahli alici alacak az yorum yapin. Haber patlamasi beklenio. Grafik destegi var. Adamlar 73 milyon yapti tavani. 7.3 milyonu direk koyacagim dio. Bizim mallar hala 41 den satio. Bist de big cruch gunu bugun olabilir. Bist nezaman cokse gozalti pazari yukselir be hey cahiller. Tum bunlar kendi hasta zihnimin senaryolari olup ytd. Sadece kizmak istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Sabah sabah bu deli hacim cuma gunku 310bin alis talebiyle uyumlu. 41 den satan gerzekler bi an once bist i terkedip bidaha borsaya bulasmazsa kendi hayirlarina olur. 42 de satsan ustune de yurusen istahli alici alacak az yorum yapin. Haber patlamasi beklenio. Grafik destegi var. Adamlar 73 milyon yapti tavani. 7.3 milyonu direk koyacagim dio. Bizim mallar hala 41 den satio. Bist de big cruch gunu bugun olabilir. Bist nezaman cokse gozalti pazari yukselir be hey cahiller. Tum bunlar kendi hasta zihnimin senaryolari olup ytd. Sadece kizmak istedim.
    Acayip beklentilerimizin olduğu böyle bi günde belli oldu bistte yıkılmayan 3 5 kağıttan biriyiz hadi bakalim inş sırada uçuş gelsin asla ytd

7. Ben alıma devam ediyorum valla ya herro ya merro

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Cimer. Baska yer ise yaramaz
    Eyvallah . Müsaden varsa yazını aynı şekilde kopyalayıp bende göndermek isterim.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 248/814 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •