Sayfa 248/396 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu borsada her şey olabilir. Ona göre vaziyet almak lazım. Ancak haftaya ben güzel bir ivme beklerim, onca lot satışın ardından çok boş bırakmazlar. Gönderiverirler bir haber, herkes terste kalır. Bu işler böyle, olayı kendin koordine etmiyorsan yatıp bekleyeceksin.

Satamamak belki de hayırlısı olmuştur
    artık satış vermek yok almıyorlar aktiften bile tek lot almıyor. iğnşallah dediğin olur

2. doaşta olsaydım tamamıyle ameliyat parasını bile alamazdım çok şükür tüpraştayım yakında temettü gelecek masrafları onunla karşilıyacam.

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın SENAKA TEMİZ KALBİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.275,20 aktifken satış verdim yarımsaat önce birden bire 273,70 e düşürdüler. aniden indi. böyle rezil bir şirkette esir olmak çok acı veriyor insana.zararına bile aktiften satın almıyorlar hemen aşağı basıyorlar. ne deyim sözün bittiği yerdeyiz. saygılarımla....
    Tahta 275,4'e iğne attı. 275,2 TL aktif satış emrinin gerçekleşmiş olması lazım.

Gerçekleşmediyse dursun emriniz, öğleden sonra alırlar. Siz de kurtulmuş olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Tahta 275,4'e iğne attı. 275,2 TL aktif satış emrinin gerçekleşmiş olması lazım.

Gerçekleşmediyse dursun emriniz, öğleden sonra alırlar. Siz de kurtulmuş olursunuz.
    yemin ediyorum almadılar 275,20 den ben yazar yazmaz iki tl ye yakın düştü niye yalan söyleyim.

5. Sabah açılışta Bloomberge devamlı faizlerin 40/45 lere çıkacağını söylediler.( Politika faizi) bu etkilemiş olabilir otomotiv sektörünü..bu akşamda Fitch değerlendirmesi var.herkes oraya fokus durumda.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    yemin ediyorum almadılar 275,20 den ben yazar yazmaz iki tl ye yakın düştü niye yalan söyleyim.
    Hala duruyor mu emriniz?

7.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Hala duruyor mu emriniz?
    sildim başkalarına kötülüğüm dokunmasın diye.sanırım 530 lotumu takibe aldılar

8. Sanırım yanlış hisse topiği okuyorum...
    İlginç...

Sayfa 248/396 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •