Onemli Gunler Banner
Sayfa 248/946 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Hala nasihatlerimi anlamayip dinlemeyip, paralari batıranlar var yahu!

Bir ornek daha verelim, yine ailesi emlak zengini, borsacılık yaptı, en sonunda ise beyninin pekmeziylen duvara resim yapti!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    benim bir arkadaş vardı, babasından kalan iki adet işhanının kira gelirleri ile yaşardı.Bütün gün ofisinde kitap vs okurdu aylık geliri temiz 50-60 bin arasıydı.Sonra 42 yaşında kendini işhanının catısından attı.Yani para her zaman sadet getirmiyor.
    Bence de hocam...Bence hayatta her bi hedef olmalı ve ona yürümeli. Yoksa cekilir bi yer değil.

3. Bi sahil kasabasına yerleşip (Datça tercihim) orada balıkçılık yapardım...O da keyfe keder...Denizi ve balık tutmayı çok sevdiğim için tutabildiğimi yer (rakı, bira veya şarap eşliğinde) fazlasını satardım...Hem zevk hem meşgale hem ticaret...Hırs yapmadan...Gel keyfim gel...

Verin parayı intihar etmeden çatır çatır nasıl yenir göstereyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bi sahil kasabasına yerleşip (Datça tercihim) orada balıkçılık yapardım...O da keyfe keder...Denizi ve balık tutmayı çok sevdiğim için tutabildiğimi yer (rakı, bira veya şarap eşliğinde) fazlasını satardım...Hem zevk hem meşgale hem ticaret...Hırs yapmadan...Gel keyfim gel...
    Ayda 200 bin gayme ezeceğiz dedik, bu da Halikarnas Balıkçılığına soyundu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Yazinda cekirge surusu gelirse sasirmamak lazim
    şaka yapalım dedik ama ahanda geliyorlar

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-...Zb6xBoJxK.html

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hala nasihatlerimi anlamayip dinlemeyip, paralari batıranlar var yahu!

Bir ornek daha verelim, yine ailesi emlak zengini, borsacılık yaptı, en sonunda ise beyninin pekmeziylen duvara resim yapti!
    Bizim arkadaşın İngilizce öğretmeni Almanya eğitim almış gençliğinde babasının kalan 100 kilo altını yedi sonra 150 kilo ile paçal yapıp onu da batırmış kazanacağım borsayı biliyorum diye 94 krizinde battılar .

Benim akrabamın akrabası banka sahibi holding sahibi idi 90 larda kumar bankasında bankayı yedi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Verin parayı intihar etmeden çatır çatır nasıl yenir göstereyim
    Yahu baskanim bunlarlan olmayacak yahu, hepsinin ici gecmis, paraciklari mundar edip duruyorlar!

Bana sinir krizi geçirtip, selami dinnemek istiyorlar galiba?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 248/946 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •