Sayfa 249/402 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 3214 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Geçen yıl alkanın ilk 3 ay karı 6.7 milyonken bu yıl 18 milyon açıkladı. Geçen yıl ilk 3 aylıkta 26 milyon kar açıklayan alkimin beklenti olarak karı 50 milyon üstünde bir rakam olabilir mi? Bu beklentiyle birlikte bedelsiz hareketi de ivme kazanmış mıdır?
    karı 18 değil yaklaşık 19,5 milyon lira.her çeyrekte böyle gelirse yaklaşık yıllık kar 60 milyonu bulabilir veya geçebilir.karlılıkta süper artış var MALİYETLER ÇOK DÜŞMÜŞ.yıllık 60-70 milyon kar hisse başı 1,2 ile 1,4 tl arası kardemektirki yılsonu faizlerin %5 e düşeceği hesaplandığında alkanın20-28 tl bandına helmesi gerekiyor ki hala %100 ün üzerinde iskontolu demektir. diye düşünüyorum.karlılığın bu kadar %200 artacağını bilsem alkaları asla satmazdım.üstadlara soruyorum acaba doğrumu yorumladım yazarsanız sevinirim. yatırım tavsiyesi değildir

2. Haklı bir paylaşım sn bozoklu5, bu trend korunursa yıllıkta 70 üzeri kar yazar hisse başına 1,5 tl düşer %80 dağıtıyor genellikle bu da net 1 tl temettü demek , hissenin hareketinin bir anlamı benim.icin yok piyasa illaki fiyatlaysak ve ederini bulacaktır.

3. Bu bilanço fiyatlaması olamaz üç gündür takipteyim döke döke götürüyorlar.haftaya kokusu çıkar. 100 kazanacağımıza 50 kazandık sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakıcaz

4.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Bu bilanço fiyatlaması olamaz üç gündür takipteyim döke döke götürüyorlar.haftaya kokusu çıkar. 100 kazanacağımıza 50 kazandık sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakıcaz

olabilir sosyal medyada alkanın satılma dedikoduları yaygın dolaşıyor.gerçekler nedir ne olacak bunu ancak şirket yakınları bilir

5. sn Barbi, bu bilanço dur. sermayesi 50 mil, yıllık karı 70 civari ve 19 mil.dolari olan bir hisse 10.tl.altinda olması abesle.istigaldir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    Koralara Alka satılmalı diye sorduklarında
    Reha Kora haklı olarak Kar eden bir kuruluşu neden satalım dedi,
    Büyük ihtimal satmayacaklar satsalarda %80 Alkime gecer,
    Genel Müdürlük binasinida satmazlar bence
    Tek satacaklari sey atıl olan Eskisehirdeki Krom Madenidir,
    Sn Foton her iki sayfada rakamlarla ifade ediyor,
    Bilancoyu fiyatliyorlar diye,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. sn Dvk psh , çok net özetlediniz, ceddinize rahmet, hisselerin karlılık açısından bir üst bareme geçtiğini herkes görecek zaten,
    Son düzenleme : foton; 08-05-2020 saat: 22:16.

8. Oturup ağlayasım var . Canım yanıyor . Teselli arıyorum . Millet kaybedince ağlar ben neden daha fazla demiyorum sağlık olsun artık yapacak bir şey yok. Sanki biraz daha gidecek gibi ortaklar ne düşünüyorsunuz

Sayfa 249/402 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •