Onemli Gunler Banner
Sayfa 249/1002 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Bizim adamdan önce Uludağdakiler uzaya çıkmış
    Uludağ’a zaten kaymaya gidiyorlar.

Olacak o kadar.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim engelli arkadaşın vefat etti. Bugün aradım para göndermek için ailesini. Engelli kızı çıktı. Sen kimsin dedi ben babanın arkadaşıyim dedim. Benim babam öldü dedi ağladı. İçim parçalandı. 2 çocuk ve bir anneye 1850 şer lira maaş bağlanmış. Yeni zamla 2750 ye yakın olur kişi başı. Ana kız 5500 ancak alacak.
    Ayasofya benim sana güvenim tam , yardım gerekiyorsa, az biraz da olsa burada durumu iyi olan ve isteyen arkadaşlar sana yardım gönderelim sen de ulaştır. İban gönder burada açık belki olmaz ama bilmiyorum, özelden de olabilir.
    Az çok toplanınca bi şey yapar. 5500 le ne olacak...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3. Merkez Bankası başkanlık katında 4 yıldır protokol görevlisi olarak çalıştığını belirten Büşra Bozkurt, CİMER e verdiği dilekçede, Sayın Başkanımız Hafize Gaye Erkan Hanım ın babası Erol Erkan Bey ve annesi Gamze Hanım protokole giriş yaparken, Erol Bey yanımdan geçerken, bana bir uğrayabilir misin? dedi. Uğradım, Başkanın odasına güvenilir ve sabit insanların giriş çıkış yapmalarını istiyorum. Siz de güvendiğimiz bir çalışansınız’ dedi. Sonra İnsan Kaynakları nı arayarak benim artık kendilerine hizmet vereceğimi söyledi ifadelerini kulandı.

Sözcü gazetesinin haberine göre; Erol Bey e, Benim okula giden 7 yaşında bir çocuğum var. Onu her gün okuldan almak zorundayım. Evli bir kadınım bu saatlere kadar çalışmak bana zor gelebilir dedim açıklamalarının yer aldığı dilekçede, Erol Bey sinirlendi ve yüksek sesle, Bunu söyleyen elemana çalışmıyor gözüyle bakarım. Biz sizin için Amerikalardan kalkıp geldik. Tüm düzenimiz bozuldu. Seni çalıştığın yerde oturtturmayacağım diye tehdit etti. Olayın ardından çıkışımın talimatı verildi. Destek hizmetleri müdürümüzle konuştuğumda, talimat babadan geldi. Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef diye yanıt aldım. Göreve iademi saygılarımla arz ediyorum denildi.

https://t24.com.tr/haber/merkez-bank...tildim,1147785

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Uludağ’a zaten kaymaya gidiyorlar.

Olacak o kadar.
    Bu durumda Uludağ'a kaymaya gittiklerine kadar , kayılmaya da gitmiş oluyorlar...
    Çorbaya 500 lira verecek adamın şeye sürülecek aklı yoktur.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    nataşa mı kaldı
    eskiden paramızın bi değeri vardı geliyorlardı 300 dolara çalışıyorlardı
    şimdi 700 doları beğenmiyorlar
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu durumda Uludağ'a kaymaya gittiklerine kadar , kayılmaya da gitmiş oluyorlar...
    Çorbaya 500 lira verecek adamın şeye sürülecek aklı yoktur.
    desidero abi nataşa olmuş 300 dolardan 700 dolar adam şimdi sevgilisine hava atıp orada kıstıracaksa belki ucuza bile geliyordur abi metresini götüren de vardır biz fakir kafasıyla düşünüyoruz.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    desidero abi nataşa olmuş 300 dolardan 700 dolar adam şimdi sevgilisine hava atıp orada kıstıracaksa belki ucuza bile geliyordur abi metresini götüren de vardır biz fakir kafasıyla düşünüyoruz.
    yok be ya aklınız fikriniz nataşada çalışmaya gelen rus ve gürcüler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. New York'ta bir bankanin önünde duran son model >RollsRoyce otomobilden inen adam, hizli>adimlarla bankaya girdi ve
    önüne cikan ilk görevliye, bireysel kredi icin basvuruda bulunmak istedigini söyledi.
    Görevli onu,müsteri temsilcisine götürdü. Adam, cok acele bir is icin Avrupa'ya gitmek zorunda oldugunu ve bu nedenle
    bir hafta vadeli bes bin dolar krediye gereksinim duydugunu söyledi. Müsteri temsilcisi kisa bir arastirma yaptiktan sonra
    döndü."Ticari ve mali sicilinizi inceledik. Bu krediyi almaniz icin bir engeliniz yok" dedi ve ekledi: Fakat bir konuyu belirtmeliyiz.
    Bizim bankamizla daha önce hic calismamissiniz. Banka olarak sizi resmen tanimiyoruz. Bu nedenle, söz konusu
    krediyi verebilmemiz icin karsiliginda sizden bir teminat almak zorundayiz". Adam cebinden RollsRoyce'un anahtarini cikardi, bankanin müsteri temsilcisine uzatti:"Cok acelem var, ucaga yetisecegim"dedi."kapidaki Rolls Royce'umu teminat olarak alabilirsiniz". Kredi islemleri cok hizli bir bicimde tamamlandi. Banka görevlileri Rolls Royce otomobili bankanin garajina cektiler, adama da bes bin dolar krediyi verdiler. Müsteri temsilcisi, kisisel merakini gidermekicin bir hafta boyunca özel bir arastirma yaptive bankalarinin bu yeni müsterisinin cok büyük bir is adami ve cok büyük bir servet sahibi oldugunu ögrendi. Bir hafta sonra adam yeniden gelip, borcunun ana parasi besbindolarla, bir haftalik faizi dokuzbucuk dolari ödedikten sonra, müsteri temsilcisi bir türlü yenemedigi merakinin dürtüsüyle sordu: "Sizin,cok büyük bir is adami ve cok büyük bir servetin sahibi oldugunuzu ögrendim" dedi."Yalnizca kisisel merakimdan soruyorum. Lütfen söyler misiniz,sizin icin cok kücük bir miktar olan bes bin dolarlik krediye neden gereksinim duydunuz?"
    Adam hafifce gülümsedi:
    "Siz de bana lütfen söylermisiniz" dedi."Böyle lüks bir Rolls Royce otomobili, New York'ta hangi kapali garaja, bir
    hafta boyunca dokuzbucuk dolara birakabilirsiniz...????

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yok be ya aklınız fikriniz nataşada çalışmaya gelen rus ve gürcüler
    basganım reha abi eskiden etli butlu konulara giriyordu emekli zammı kısıldıkça artık oda girmez oldu bu konulara
    mutfağa giren baldan pekmezden mi kıstı nedir? ayasofya abi ona bi kekikli vs. karışım yapar özledik Gaya abinin yorumları

Sayfa 249/1002 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •