Sayfa 249/325 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Ayrıca son dönemde finansallar içinde ciddi bir payı olmasa da benim adıma güzel bir gelişme oldu ismen tarafında. Yabancı hisse senedi alım komisyonun 1 dolara indi belli bir tutara kadar 25 dolar idi. Ben Midas a güvenmediğim için bu islemlerimi philipcapital den yapıyordum artık ismen den rahatlıkla yapabilirim.

2. Bilanço arkasında çok sert düzeltme yedik,pozitif endeksleri de izledik bu arada. Telafi demeyelim de en azından baskıyı karşılayacak güçlü bir seans kapanışına ihtiyacimiz var, bugün sabah işlemleri buna işaret ediyor izlemeye devam inşallah kırarız olumsuz havayı

3. Endeksten negatif ayrışmaya devam...

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Endeksten negatif ayrışmaya devam...
    Sabah bu kanserden kurtulup 33fk li brsan alsaydık zarardan kurtulurduk. Tahta değil kara deliğe dönmüş diyorum ya,arada sakin kalıp motive ediyorum kendimi sonra izledikçe sinir bozucu durumla yuzlesiyorum. BIST te çöpe dönmüş muamelesine maruz kalmak sinir bozucu.

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Sabah bu kanserden kurtulup 33fk li brsan alsaydık zarardan kurtulurduk. Tahta değil kara deliğe dönmüş diyorum ya,arada sakin kalıp motive ediyorum kendimi sonra izledikçe sinir bozucu durumla yuzlesiyorum. BIST te çöpe dönmüş muamelesine maruz kalmak sinir bozucu.
    Hele ben. Maliyet düşürmek için kontr satmıştım pers ve cuma. Çıldıracam... ilk endeks düşüşünde yine -5 yaoarizNeyse sabrrr.

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hele ben. Maliyet düşürmek için kontr satmıştım pers ve cuma. Çıldıracam... ilk endeks düşüşünde yine -5 yaoarizNeyse sabrrr.
    Görüntü tamamen negatife döndü benim açımdan, kısa vadede alım yönlü girişleri de mal çıkışı olarak gördüler, pozitif seansları da çıkmadı bu diye alana veriyorlar,kol kesmem farz oldu bana nasip değilmiş burdan ekmek yemek. Bu tarz durumlarda arkasından baktirir kendi adıma aldığım kredili pozisyonlarin kurbanı oldum aracı kurumlarda kalana selamet versin inşallah

7. Kaçan kurtuluyor. Eksi yazdik. Şaka gibi mg

8. gelene geçene veriyorlar. gözü 32 lere diktiler heralde. 36.7 altı patlar iyice.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 249/325 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •