Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/123 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 193 - 200 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. yolun uzun yükün agır...ytd

2. Ayes, mehter takımı gibi ilerliyor. 2 ileri, 1 geri. Sıkıntı yok, yola devam.

3. tahtacı bugün kendi çaldı kendi oynadı bide üstüne kapanışta çiftetelli yaptı gülmekten yarıldım alıcı gelmiyor tahtaya sinirinden hisseyi aşağı vurdu hissede olanları dökmek için ama çok uğraşır daha bu kadar ucuz faizli kredi varken bu piyasa illa seni keşfeden birileri çıkar emin ol...YTD

4. ....................................
    Son düzenleme : webmaster; 21-07-2020 saat: 11:15.

çok ilginç bi kağıt beklentısımı var epey prımli gibi

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    haaa bu arada twiterde yutube da değişik borsa sitelerinde salı çarşamba günü büyük bir gurubun mal boşaltacağından bahsediliyor bu hissede 2,8 tl.lerden maliyetlenmişler salı çarşambaya çok dikkat edin 3-5 taban çekmesinler arka arkaya...yatırım tavsiyesi değildir.....
    tebrikler dediklerin oldu dahada hayatım boyunca hiç bir forumda yazı yazmayacağım Allah herkesin gönlüne göre versin....

7.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    tebrikler dediklerin oldu dahada hayatım boyunca hiç bir forumda yazı yazmayacağım Allah herkesin gönlüne göre versin....
    kardeş önemli değil ben kaybetmeyin diye uyardım ..çünkü küçük yatırımcıyı bizim borsada soyuyorlar...yaz sen ...ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN İNŞALLAH KAZANIRSIN KARDEŞİM ......okadar hakaret yesemde yinede uyarmak istedim...önemli değil...hşçakl..

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    ben şuan ufuk ve selçuk gıdadayım...asla yatırım tavsşiyesi degildir...

Sayfa 25/123 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •