Sayfa 25/32 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 193 - 200 arası.

Konu: karar_ anı

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Yok hocam turşu bana dokunur zaten �� mahkeme hikayesi var diye aldım
    yatırım yapmayı düşünerek alan birisi şansına oynuyor demektir. madem öyle şansını kimseye aldırış etmeden deneyeceksin. ben yüzeysel olarak iki üç günlük hareketlere bakıp değerlendiriyorum. ama dördüncü ne olur bilememki. neyse yemeğe çağırdılar görüşürüz iyi akşamlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    598
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yatırım yapmayı düşünerek alan birisi şansına oynuyor demektir. madem öyle şansını kimseye aldırış etmeden deneyeceksin. ben yüzeysel olarak iki üç günlük hareketlere bakıp değerlendiriyorum. ama dördüncü ne olur bilememki. neyse yemeğe çağırdılar görüşürüz iyi akşamlar
    Afiyet şifa olsun hocam hayırlı akşamlar.

Afiyet şifa olsun hocam hayırlı akşamlar.
    çoktan oldu bile
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    598
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    çoktan oldu bile
    Ben de biraz önce vapurda mis gibi boğaz havamı aldım da geldim, hanımda televizyona el koydu hekimoğlu başlamış, bu hekimoğlu acaba virüse karşı aşıyı da bulurmu

MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben de biraz önce vapurda mis gibi boğaz havamı aldım da geldim, hanımda televizyona el koydu hekimoğlu başlamış, bu hekimoğlu acaba virüse karşı aşıyı da bulurmu

MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    valla ne tv, ne dizi izliyorum. youtube den hoşuma giden siyasi tarihi gibi değişik değişik şeyler dinliyorum. ha bu ayrıca güncel haberleri twıtırdan takip ediyorum

yerseniz
    ybtas 724 bin
    tkuru 852
    tactr 1094
    kervn 1778
    crfsa 4062
    eukyo 11.485
    rysas 203 mly bunlar tavan hisseler

bunlarda benim garibanlar

petkm 1 miyar 871 mly
    ipeke 207 mly
    akenr 155 mly
    vkgyo 105 mly bunların hepsi işlem hacmi bakarsanız görürsünüz rezilliği

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    598
    Bir kıpraşma var, acaba İzmir Konak'taki 6 dönümden bir habermi gelecek... Takip ediliyorsunuz hocam, investing de yakaladım 🤣

Bir kıpraşma var, acaba İzmir Konak'taki 6 dönümden bir habermi gelecek... Takip ediliyorsunuz hocam, investing de yakaladım ��
    gerçektenmi söylüyosun? neyi takip ediyormuşum?

Sayfa 25/32 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •