Sayfa 25/717 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 193 - 200 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by WHiTe Yazıyı Oku
    Kağıdı kaç gündür baskılayan A1 Capital ve günlükçü Invest AZ'nin elindeki lotlar bugün itibariyle ya bitti ya da bitmek üzere. AK ve Yapı Kredi'deki spek kemiksiz alımlara devam ediyor. Bakalım referandum öncesi bir haraket gelecek mi.

A1 de 1.5 milyon kalmis galiba

2. Altı senedir bekliyorum bir altı yılsana beklerim
    Ben görmezsem benim çocukların veya torunlarım görür
    Kanaatindeyim

3.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Altı senedir bekliyorum bir altı yılsana beklerim
    Ben görmezsem benim çocukların veya torunlarım görür
    Kanaatindeyim
    Bende aynı 1.76 dan girmiştim. Oda bana.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün itibariyle tam bir ay kaldı SPK'nın aldığı kararın sona ermesine. Çoğu bitti azı kaldı diyebiliriz. Hatırlayalım:

IHYAY pay piyasasında 13.02.2017 tarihli işlemlerden başlamak üzere 3 ay süre ile
    i. Brüt takas uygulanmasına,
    ii. Yatırım kuruluşlarının müşterilerinden IHYAY pay piyasasında internet üzerinden emir kabul etmelerinin yasaklanmasına,
    iii. IHYAY paylarının açığa satış ve kredili menkul kıymet işlemlerine konu edilmemesine karar verilmiştir."
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

5.  Alıntı Originally Posted by WHiTe Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle tam bir ay kaldı SPK'nın aldığı kararın sona ermesine. Çoğu bitti azı kaldı diyebiliriz. Hatırlayalım:

IHYAY pay piyasasında 13.02.2017 tarihli işlemlerden başlamak üzere 3 ay süre ile
    i. Brüt takas uygulanmasına,
    ii. Yatırım kuruluşlarının müşterilerinden IHYAY pay piyasasında internet üzerinden emir kabul etmelerinin yasaklanmasına,
    iii. IHYAY paylarının açığa satış ve kredili menkul kıymet işlemlerine konu edilmemesine karar verilmiştir."
    Bitse ne olacak ki sayın White.... Günlerdir yapılan işlemleri görüyorsunuz ********lik fışkırıyor... Eğer ki aynı pozisyonda başka bir grup olsa brüt takası değerlendirip nominale çekerdi fiyatları ama bu patron olacak soysuz hırsızlar çetesinin hırsızlıktan başka bir düşüncesi olmadığından hisse yerlerde...

6. 0,46 yapmamaya yeminli anlaşılan.....Kendileri alıp kendileri satıyor....Telefon ellerinden düşmüyor anlaşılan...Biz yatırım danışmanına ulaşana kadar iki kademe değişiyor...İnternetten alım satım neden yasaklanır anlamak güç. Bari tahtayı üç ay tamamen kapat...

İhlas grubu hep böyle ac gözlüler hep onlar kazansın kimseye bisey gitmesin kazanmasını derdindeler teknik çalıştırmasını bile uzattikca uzatıyor
    Öğleden sonra genel kurul sonucuna gire hareket yapar yada yazmaz keyfi bikir

8. Bu hisse kaç seçim gördü.boyle olursa uçacak kaçacak denildi hep.ama bitürlu birşey olmadı hep eksi hep eksi.bu seçimdede kendi düşüncem olan bize olacak.ytd

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 25/717 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •