Sayfa 25/181 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 193 - 200 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Aleyküm selam Burkay abi,ecilc' da vurdun paranın gözüne tabikide bakmazsın bu uyuzun yüzüne
    2.23 üstünde olumlu evet!!
    Doğruyu söylemek gerekirse ECILC gerçekten yüzümü güldürdü...Pazartesi temettü günü... Sonrasında gereken değerlendirmeyi yapacağım... Ama eski aşkımdanda asla vaz geçmiş değilim...Arada sırada al-sat yapıyorum ama henüz tam manasıyla girmiş sayılmam...İzmir'in geri çekilmelerinde hisse oranımı artırmayı düşünüyorum.. İlk çeyrek bilançosunun pek yüz güldürmese de ikinci çeyrek bilançosunun gayet olumlu olabileceği kanısındayım... Bol kazançların olsun.

2. yarın bir hareket beklıyorum ytd

3. Normalde elimde olan hissenin grafiğini paylaşmam, bu grafik burdaki dostlar icin olsun
    Onaya geldik diyor çizgiler ve karar aşamasındayiz, 2,25 alti kırmızı 2.23 altinda koyu kırmızı yakar renkler!!!
    Benim maliyetim aşağılarda ve al sat yaptığın lotlar olduğu icin rahatım, psikolojimi kaybetmiyorum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 27 den şimdilik vedalaştım...
    3.20 de Pusudayım..

5.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    27 den şimdilik vedalaştım...
    3.20 de Pusudayım..
    Bu türden kararları ben hep yanlış vermişimdir,
    Bakalım sizinki tutacak mı?
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

6.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Bu türden kararları ben hep yanlış vermişimdir,
    Bakalım sizinki tutacak mı?
    Bu kararları verirken o hissedeki tecrübelerinizi, deneyimlerinizide göz önünde bulundurmalısınız diyor, alışlarımı da 3.24 e iyileştirdiğimi belirtmek istiyorum... Zira 3.23 desteğinin kırılması durumunda 3.20 ler dede tutunamayacaktır...
    Bol şanslar...

7.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku

Normalde elimde olan hissenin grafiğini paylaşmam, bu grafik burdaki dostlar icin olsun
    Onaya geldik diyor çizgiler ve karar aşamasındayiz, 2,25 alti kırmızı 2.23 altinda koyu kırmızı yakar renkler!!!
    Benim maliyetim aşağılarda ve al sat yaptığın lotlar olduğu icin rahatım, psikolojimi kaybetmiyorum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Grafik için teşekkürler dostum YUKARI DÖNMESİ TEMENNİS İLE..

8.  Alıntı Originally Posted by germinal74 Yazıyı Oku
    Grafik için teşekkürler dostum YUKARI DÖNMESİ TEMENNİS İLE..
    Nedemek dostum herzaman, donecek başka tarafı kalmadı, aslan ile eşegin hikayesi gibi ve ben eşegin durumundayım hikayeyi bilenler anlar beni

Sayfa 25/181 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •