Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/341 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Bu ne kadar zarar gecen senenin aynı ayına gore cok fark var bunlar ne yapmaya calısıyo kaca kadar dusecek

2. Gerci simdi bazı hisselerin bilancolarına baktımda onlarda asırı zarar gostermıs mesala tektu 2 mılyonmus oncekı simdiki 75 milyon olmus zararı buna benzer sirketler baya cok bu da bence dovuz borclanmanın sonucu kur yuksek olduyundan hisselere yansıyo

3. Hasılat yüksek iş var ama zarar ediyor ; ettiriliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. daha önce yazdığımın arkasındayım diğer iştirakleri gibi gözaltı pazarına gideceğini düşünüyorum ...

5.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    daha önce yazdığımın arkasındayım diğer iştirakleri gibi gözaltı pazarına gideceğini düşünüyorum ...
    Girmezse anasını....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Keske girse goz altı pazarına belkı daha hayırlı olur sende kına yakarsın bir yerine eyahutta zil takar oynarsın

7.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    daha önce yazdığımın arkasındayım diğer iştirakleri gibi gözaltı pazarına gideceğini düşünüyorum ...
    mersedes kardeş manüplasyon yapıp durma burada. kağıt 67 kuruştan 1.50 küsürlere gitmeden de 45 kuruşa düşeceğini gözaltına alınacağını defalarca yazdın. ben 4 yıldır bu kağıttayım. hiç yüzün kızarmadı o zaman değilmi sana inanıp zararına satanların ahını almaktan. o satanlar sana dua mı ettiler küfürmü ben bilemem. şimdi yine aynı hikayeler. gözaltı pazarında günlük kaç lot işlem görecek bu kağıt. adamlar milyonlarca lot MKK ya işlem gören tipe dönüşmesi başvurusu yaptı. bir yerlerinemi sokacak adamlar o lotları gözaltı pazarında

8. bu tip utanma yetisini yitirmiş şahıslar bir çok tahtada var. avod tahtasına bakın. günlerdir battığı patronun karılarla parayı yediği hatta milyonluk lüks araba aldığı ve bir sanatçıyla her gece alem yaptığı gibi yorumlar doluydu. ilk avod alışım 1.05 maliyet. düştükçe azar azar aldım. 067 den de az aldım. ortalamam 0.80 altında. şimdi o tahtada manüplasyon yapanlara tokat oldu bugünki avod fiyatı. ben hala satmadım. kafamdaki rakamı bekliyorum. sanki millet küfür yemekten zevk alıyor. evet eleştiri normal. lakin her gün hemde 2-3 kez battı. gözaltı vs. yazmanın anlamını başka türlü yorumlayamıyorum.

Sayfa 25/341 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •