Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/36 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 283 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolar, Euro, Dxy, ve Diğer Para Birimleri Teknik Analizleri ve Yorumları

1.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    Gelmemesi lazım flama formasyonu gereği 3,62 görür tekrar aşağıya biraz sonra grafik atarım

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

2.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku

bu flama formasyonu mu kabaca yoksa ben mi yanılıyorum.
     Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku

3. Bence bu formasyon tamamlanınca yanılmıyorsam. flama direği kadar yukarı gidecek. o harekette 3,55 lerde aniden başlayacak. flama direği 3,10 hesaplanırsa yaklaşık 80 kuruş, 3,30 hesaplanırsa yaklaşık 60 kuruş yukarı bir hareketi öngörüyor. 3,55+,080= 4,30-4,35 veya 3,55+0,60= 4,10-4,15 gibi. tabii zamanını bilemem sanırım flamanın iyice daralıp. son gün 3,55 lerde yatması lazım.

4. birde investing .com da grafikleri takip et. ne zaman boğa dönüş güvenirlik orta vs uyarısı verirse aşağıya gidecektir.

5. Benim tahminim hikaye bu, benim elimde grafik vs programı yok. kabaca yapıyorum. başkalarına da danışman ve araştırman her zaman hayrına olur. Teşekkürler.

6. ikili dip oluşmuş. ve yükselen dipler var.

birde bu ihtimal var fakat ben grafikte tam oturtamadım. eğer zaradaysan çıkışlarda %50 si ile sat al yapıp maaliyetini aşağı çekersin. hem olurki satınca yukarı giderse malsız kalmazsın. düşerse de maaliyetini azaltırsın. bu bir öneridir. ytd.

7. Cok teşekkürler syn bootes çok faydali ve açıklayıcı olmuş calismalariniz,, bence yukari kirilim fed den önce olacak gibi,, yani haziranin 10~15 arasi başlar, ,,

8.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Cok teşekkürler syn bootes çok faydali ve açıklayıcı olmuş calismalariniz,, bence yukari kirilim fed den önce olacak gibi,, yani haziranin 10~15 arasi başlar, ,,
    olabilir veya olmayabilir. bizim uzmanların tamamı küçük yatırımcıyı yanıltmaya yönelik konuşuyor. yabancı dil bilen yok gibi. dış piyasa yorumcularını dinleme izleme anlama imkanı yok. o nedenle haziran da bir bakarsın ters köşeye yatırırlar.

Sunucuların uzman diye tv ye çıkardıklarına sordukları yönlendirici sorulara dikkat etmek gerekir. cuma günü bloomberht de uzman yorumcu dolar cuma ve haftasonuda yükselişine devam eder diyor.

Tarihten bir örnek: Bir tv kanalı sunucusu 8-10 sene önceki seçim kampanyalarında X parti başkanına soruyor. Seçimlerden birinci parti olarak yüzde kaç oy alarak çıkmayı düşünüyorsunuz. aynı sunucu XX parti başkanına seçimlerde baraj altına kalırsanız istifa etmeyi düşünüyor musunuz diye soruyor.

Yani bunların tamamı yönlendirme soruları. özellikle bloomberht izleyin sunucu sözde uzmana yönlendirici soru soruyor. o da sunucunun duymak istediği cevapları veriyor.

Sayfa 25/36 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •