Sayfa 251/814 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Bana bu hareketleri dyoby i hatırlatıyor. Dyo da sürekli yükselip yükselip düşüyordu.Sanki önüne gelene para dağıtıyordu.Burda da aynısı söz konusu olabilir.Aşşağıdan al biraz bekle %10 kar la sat.Bu da ileriye dönük alışkanlık yaptırıp bir anda yükselecek herkez in geri döner diye beklediği zaman geri dönmeyecek.Benim şu andaki düşüncem ve ya senaryom bu şekilde.
    SAYGILAR SEVGİLER

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bana bu hareketleri dyoby i hatırlatıyor. Dyo da sürekli yükselip yükselip düşüyordu.Sanki önüne gelene para dağıtıyordu.Burda da aynısı söz konusu olabilir.Aşşağıdan al biraz bekle %10 kar la sat.Bu da ileriye dönük alışkanlık yaptırıp bir anda yükselecek herkez in geri döner diye beklediği zaman geri dönmeyecek.Benim şu andaki düşüncem ve ya senaryom bu şekilde.
    SAYGILAR SEVGİLER
    Yok hocam bence üretimi Yunanistan'a kaydırınca birşeyler değişmişte olabilir ! YTD!

3.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    SAYGILAR SEVGİLER
    Bu düşünce yüzünden çimbetondaki 7.yılıma gireceğim birkaç ay sonra. Hedeflerimi geçtim gözümle 51 olduğunu görebilirmiyim diyorum. Hedeflerimin artık çok uzağındayım. Beni bağlayan tek Salaklığın verdiği İNAT. Sonrası tarif bile edilemiyor.

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

4. 6 yıldır kucak dansına aşinayım Ok..ama daha 1 günde gördüğü en yüksek yerin 5 tl altına geldiğinde görmemiştim....spek bize küçük sürprizler yaparak ilişkiye renk katıyor

Bunlar ı birer bonus olarak görüyorum.

9500 lot finans almış heran bunları geri kusabilir.Eyvah eyvah

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    9500 lot finans almış heran bunları geri kusabilir.Eyvah eyvah
    Esas bizim yatırım menkul dün aldığı 30 bin lot malın 20 binini bugün zararına verdi, bu nasıl olacak?

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Esas bizim yatırım menkul dün aldığı 30 bin lot malın 20 binini bugün zararına verdi, bu nasıl olacak?
    An itibariyle hepsini vermiş...

Sayfa 251/814 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •