Sayfa 251/650 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

arsa haberi dogru ama o konu cok su goturur. ama olursa acipayam kendi hisseleri 3'e katlar. vertu da bir hareket olur heralde😊

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

2. Angry

M kodumunun kağıdının haberleri bitmedi gitti.Tabela şirketi nerden bulaştık bu veremtur a lanet olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    bu acıselsan nın sanayi imarı alıp kapasite artışına gideceği doğru mu arkadaşlar

bilgisi olan ?
    Yenimi öğrendiniz !eski haberler ile tekrar hoş geldiniz uzun süredir beklemede ve acsel için bir beklenti yaratmada duran bir haber inşallah gerçekleşirdeee umarım biz görürüz AYRICA MERAK ETMEYİNİZ İMAR İİZNİ ALINSA DAHİ HERTÜRLÜ MASRAFLAR İÇİN VERTU SENEDİNİ SATAR PATRON!!! Sizde enteresan bir şahıssınız gerçekten.Eski haberleri dahi senede olumlu algı yaratmaya burada son 1 aydır yırtınıyorsunuz.Ancak siz bu midikli senede olumlu algı yaratmaya yırtındıkça senetde aşağı yönde desteklerini kırmaya yırtınıyor Maliyet düşürmekten yoruldum artıgın,bir tepki yükselişi yapsada tepkiye kullandığım alım yönündeki fazlalıkları versem modundayımm nokta.Bukadar satış yiyen senedin dibinde d**** gelmesi çok normal nokta.

Ytd.Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Yenimi öğrendiniz !eski haberler ile tekrar hoş geldiniz uzun süredir beklemede ve acsel için bir beklenti yaratmada duran bir haber inşallah gerçekleşirdeee umarım biz görürüz AYRICA MERAK ETMEYİNİZ İMAR İİZNİ ALINSA DAHİ HERTÜRLÜ MASRAFLAR İÇİN VERTU SENEDİNİ SATAR PATRON!!! Sizde enteresan bir şahıssınız gerçekten.Eski haberleri dahi senede olumlu algı yaratmaya burada son 1 aydır yırtınıyorsunuz.Ancak siz bu midikli senede olumlu algı yaratmaya yırtındıkça senetde aşağı yönde desteklerini kırmaya yırtınıyor Maliyet düşürmekten yoruldum artıgın,bir tepki yükselişi yapsada tepkiye kullandığım alım yönündeki fazlalıkları versem modundayımm nokta.Bukadar satış yiyen senedin dibinde d**** gelmesi çok normal nokta.

Ytd.Değildir.
    Ayrıca sabahın bu erken saatlerinde dahi sayfanın aşağısında ziyaretçi sayısı eskiye göre epey fazla(6 kişi gözükmekte)eskiden sıfır olurdu! Ee son vertu patron halka arz satışında epey aldırdılar piyasaya bu onun göstergesi bence.Nickin neydi zaftraninko mu ne halt ise! Maliyet düşürelimmi 2,35 seviyelerindende!???Sen 2,64 alın diyordun haci hey allahım akıllı bıdıklar ya!

Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku

Ytd.Değildir.
    alakasi yok, yeni ogrenme ile... bir arkadas bir iki ust satirda sormus, sadece cevap niteliginde kendi goruslerimi yazdim. bu kadar !! sakin

ben mi olumlu algi yaratmaya calsiyorum, yahu siz sinirden ne dediginiz bilmiyorsunuz sn. mobiussoros 😊

1 aydir hemde !! yahu arkadas bu topikte herkes sasirmis. sizin alimlariniz satimlariniz beni ilgilendirmez benim ki de sizi.

benim en ozet seklinde dedigim sudur !!! 2 halka arz haberi yoksa bu sirkete yatirim yapmanin bir anlami yok. inanan kalir, inanmayan gider. bu kadar basit.

yani benim olumlu algi yaratmaya calistigimi soylemeniz tuhaf, her gun hissede yaptiginiz her seyi anlatan sizsiniz.

7. Hergün bir önceki günden daha kötü kapatıyor.önceki günü aratıyor.2.40 üstü beğenmiyorduk şimdi oraları bile aratıyor.kapattığı dipten üç beş yukarı gösterip basıyor adamlar sonra daha aşağılar hep aynı hikaye.sazan bol helal olsun şu speğe bulmuş buldukça şemsiyeyi takıyo açan açabilirse açsın.o kadar kesin artık

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    alakasi yok, yeni ogrenme ile... bir arkadas bir iki ust satirda sormus, sadece cevap niteliginde kendi goruslerimi yazdim. bu kadar !! sakin

Ben strategy için yazıyorum siz cevap veriyorsunuz kendi görüşlerimi yazdım diye kaç nick kullanıyorsunuz acaba?

Sayfa 251/650 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •