Sayfa 251/1002 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: Viop - XVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,778
     Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Sen bi yandan çalışıp bi yandan işlem yapıp bi yandan da buraya yetişebiliyorsan eski formundan bi şey kaybetmemişsin demek ki. Hey gidi Eskişehir seans salonu hey. Borsa izlemek işlem yapmak için manitayı ekerdik.
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    buraya yetişemiyorum gördüğün gibi 10-15 sayfa gitmiş gene ileri 1-2 safya bakıp sona geldim.

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    https://invst.ly/qdu32

alın size grafik. naparsanız yapın.

bear abi çibörekçiler de kapalı. sen ne yiyip içiyorsun yaw?
    çırak sağolsun dişardan ya alıp geliyor yada söylüyor bişeyler getiriyorlar.
    normalde yemiyorum öğlenleri biliyorsun. ama güç kaybetmeyelim şu virüslü zamanda
     Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Bear hocam 2018 de seni çok zor durumda bırakmışlardı diye hatırlıyorum.

Sonra bir kamyonun felan mi vardı;yoksa benim hafıza iyice allak bullak mi?

Birde eskişehire gelenlere çiğbörek ismarliyordun

Şimdi istanbulda bir aracı kurumda mi çalışıyorsun?

Aradaki hafıza boslugumuzu bir özetle kapatabilirmisin
    doğrudur, 2018 de kotasyon bulamama yüzünden battık.
    kamyonu 3 sene çalıştırıp sıfırlanacak dediklerinde 1/4 fiyatına elden çıkardım Eti den.
    Eskişehire gelen olur beni bulursa çibörek+ayran ısmarlarım tabi başım üstüne.
    istanbul değil Eskişehir de çalışıyorum.
    Bear_Bull
    @BearBull26

2. longlar için 93300 ,shortlar için 92200 altında saatlik kapanışlar yapması lazım..........ytd

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    longlar için 93300 ,shortlar için 92200 altında saatlik kapanışlar yapması lazım..........ytd
    Aynen öyle. Bu arada ne yaparsak yapalım anca sansa kazanırız.

4. Dünya bu iddiayla çalkalanıyor... Harvard profesörü Dr. Charles Lieber'in virüsü ABD'de üretip Çin'e sattığını ve ABD'nin ulusal güvenlik sırlarını da Çin ile paylaştığını konuşuyor. http://patronlardunyasi.com/haber/Ha...iddiasi/234074

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dünya bu iddiayla çalkalanıyor... Harvard profesörü Dr. Charles Lieber'in virüsü ABD'de üretip Çin'e sattığını ve ABD'nin ulusal güvenlik sırlarını da Çin ile paylaştığını konuşuyor. http://patronlardunyasi.com/haber/Ha...iddiasi/234074
    Çin in elinde 8 trilyon dolarlık tahvil ve binimum enstürmana çökme çabaları gibi geldi bana. tabi şangay beşliside taraf olursa adamın elinden alırlar

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    şimdi 3 tane kağıt tipi vardır

1-) 1 tl den açılır 10 yıl sonra 10 tl olur en kötü zamanda bile düşeceği yer 5 tl dir

2-) 1 tl den açılır 1 ay sonra 10 tl olur en kötü zamanında 50 kuruş olur 10 yıl bir daha 1 tl olmaz

3-) a.g. dağıtmış (..mı ...ötü ) kağıtlar vardır her gün bir masaya gider dansöz gibi önce yukarıya para ister sonra aşağıya ister bulaşan ne bırakabilir nede bırakmak istesen dansöz onu bırakmaz
    3-) eregli ⚅⚄

7. 28 ocakta tutuklanmıştı o eleman. Cinle işbirliği doğru, haber baya eski ve Corona ile ilgisi yok.

*sabiha gökçen havalimanı ceo'su göral: Piyasalar normalleştikten sonra hisse satışı gündeme gelebilir-bloomberg ht

Sayfa 251/1002 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •