Sayfa 252/1009 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sabah akşam ekranlarda FAST ile ücretsiz gece gündüz para gönderilebilecek diye reklam yaptılar. İlk açılış 100 tl. idi sonra Merkez bankası 1000 TL. ye çıkarmıştı. Bugün ilk defa oğluma fast ile para göndereyim diye Ziraat internet sitesinden işlem yaptım. 1000 TL. için 2,39 TL. masraf aldı. Hadi bu devlete bağış olsun dediğim ve kafama takmadığım zaman bir de QNB den 1000 tl. göndereyim dedim. Yine 2,39 TL: masraf alındı.

Yani ekranlardan bedava diye reklamı dönderip, milletin ayağı alışınca çarpmaya başlıyorlar. Bu işin ücretsizini beceren var mı ?
    Halkbankasindan ucretsiz yapiyorum, masrafsizlik tanimlatmaniz gerekli eger ucret kesiliyorsa tamamen kurum veya musteri temsilciniz ile alakali

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    benim de vade dönüşü 12 sinde. en son hsbc 19 dan 350 k bağlamıstım.
    18 ine kadar parayı günlükte teb veya fibada mı tutsam dıyorum. zaten su an 32 gün içn adamakıllı bişe veren yok gibi. neden bağlayayım ki diyorum. deniz aradı mesela dün, 17.50 dedi.
    22 si haftası gibi yeni faizlerle uzun vadeli baglanabilir,stopaj olayı da var cunku. ama bir de nisan ,mayıs ta da enflasyon yüksek gidecek gibi. yani faizler daha da yükselebilr.
    çok fazla parametre var ...

hoşgeldin olarak güzel oran alanlar olursa haber versi lütfen, şöyle 18.50 , 19.00 vs...
    https://www.anadolubank.com.tr/sizin...t/renkli-hesap

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bilindiği gibi gelecek yıl 2022.

Yani ya erken seçim yılı ya da seçim için bütçe disiplininden ödün verilebilecek bir yıl yaşayacağız.

Daha önceki benzer seçim öncesi bütçe harcamalarının EĞİLİM olarak dolar TL ye etkisi ne olmuş?

MB nın sahip olduğu eksi rezerv ve halen dolar mevduatlarında çözülme olmaması ile 2022 nasıl bir yıl olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=dfy6g2ai5l8

Linkteki altın yorumcusunun dediği gibi dolar kuru 15 TL ye çıkarsa çok mu beklenmedik bir şey olur?

Ya da 2021 de yüzde 17-15 arasındaki NET faiz getirisi ne 2022 de söylediği gibi enflasyon 11 lere düşerse yüzde 10 faiz getirisi ile toplamda 2 yıl sonunda yüzde 27-29 getiriye karşın dolar ne kadar getirir?

Yorumcunun dediği gibi dolar 15 olursa yüzde 100 lük kazancı faiz kazancından çıkardığımızda yaklaşık yüzde 70 lik bir ZARAR=servet erimesi İLE Mİ KARŞILAŞIRIZ?

2018 DE BENZER BİR ERİMEYİ yaşayan biri olarak kaygılanıyorum.

Verilerle yorum yapan olursa sevinirim....
    Her yazılana inanmayın. Arkadaş kanat takıp uçmuş. Zaten yorumlarda eleştiriler de var. Fazla beklentiye girmek hayal kırıklığı yaratır. Dolar atıyorum 2022 de en fazla 9 - 10 tl arasında gezinir. Dolar 15 olursa ekonominin durumunu düşünün. Buna kesinlikle izin vermezler.

4.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    benim de vade dönüşü 12 sinde. en son hsbc 19 dan 350 k bağlamıstım.
    18 ine kadar parayı günlükte teb veya fibada mı tutsam dıyorum. zaten su an 32 gün içn adamakıllı bişe veren yok gibi. neden bağlayayım ki diyorum. deniz aradı mesela dün, 17.50 dedi.
    22 si haftası gibi yeni faizlerle uzun vadeli baglanabilir,stopaj olayı da var cunku. ama bir de nisan ,mayıs ta da enflasyon yüksek gidecek gibi. yani faizler daha da yükselebilr.
    çok fazla parametre var ...

hoşgeldin olarak güzel oran alanlar olursa haber versi lütfen, şöyle 18.50 , 19.00 vs...
    Qnb finans bank hoş geldin faizi 92-120 gün arası 18.20%, üst limit 5000k.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. HSBC de benimde doluyor. %18 MODERN HESAP adlı günlük işleyen bir hesapta ay sonuna kadar kalmaya kararlıyım.
    2 bin lira vadesizde tutuyormuş. 1M üst limit varmış.

6. 18 Mart'ta MB 100 baz puan faiz artırsa bile 22 ile 26 marttan önce faizler yükselmez bankalar birbirlerini kollar

7.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    HSBC de benimde doluyor. %18 MODERN HESAP adlı günlük işleyen bir hesapta ay sonuna kadar kalmaya kararlıyım.
    Vade uzatımı için oran aldınız mı? İlk girişe göre düşük mü veriyorlar?

8.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    HSBC de benimde doluyor. %18 MODERN HESAP adlı günlük işleyen bir hesapta ay sonuna kadar kalmaya kararlıyım.
    Hoş geldin değilse %18 den daha düşük bir oran verebilirler.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 252/1009 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •