Sayfa 253/420 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3353 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Şahsi amacım para kazanmak. Malesef lot sayısı az hisseleri alıp goturuyor spekler. Endeks 12bini kesin gorecek
    . Bu endeks giderken cante hiç gitmeyecekse alıp tutmanın anlamı yok ama hep acaba bu kez olur mu diyorum,hep ters. Secimelr var çimentolar gider deniyor ertesi gün cimsa +7 oluyor. Cante ile ilgili neler dendi ama hiç prim olmuyor. İnanılmaz işler. Ky düşmanı hissenin yüz güldürdüğu pek gorulmuyor. Endeks 7.200 den 8.700 e geldi. Ya cante uyuzu ? İşyerinde dalga konusu oldum, acemi adamlar binho ve hatsan mi ne almışlar hergun para kasiyorlar

2. +4+5 yaparsa çok ky dostumuz olur bugün ))) Yani sekilde de görüldüğü gibi isteyene alım şansı veriyor. Millet iyi vurdu endeks güzel ah cante siran geelcek mi geldiğinde bizde olacsk.misin

3. Doğuş ve koç grubu gibi düzenli büyüyen sürekli karını arttıran şirketlerin fon ihtiyacını karşılasak içimiz gitmez.

Ama bu kan emici odas grubu, ihlas grubu, ışıklar grubu gibi ky yolunacak tavuk gören şirketlerde bedelli görünce herkes kaçıyor haklı olarak.

Çünkü bunların parayı nereye harcadığı belli değil. Şimdi de tutturmuş bir Venezuela işi daha güvenilir bir iş yok mu daha yeni yeni ambargo dan çıkmış karışık bir ülkeye yatırıma kalkıyorsun. Resmen yine paraları hiç edecekler sonra da sürekli bedelliye devam sermaye tavanı da 10 milyar oh suyundan da koy
    Ytd
     Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Sermaye piyasalarının ana fonksiyonu şirketlerin fon ihtiyaçlarını karşılamaktır. Yurtdışında Cante'nin yaptığı olumlu karşılanır ama ülkemizde piyasalar manipulasyon üzerine kurulduğu ve fiyatlamalarda şirketin temelleri yerine cates örneğinde oluğu gibi grupların fiyatı götürmesi üzerine kurulu. Temmuz ayında dolaşımdaki hisse sayısı ikiye katlanınca gruplar bu hisseden kaçıp dolaşımdaki hisse senedi az olan şirketlere yöneldiler. Olay bu
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Doğuş ve koç grubu gibi düzenli büyüyen sürekli karını arttıran şirketlerin fon ihtiyacını karşılasak içimiz gitmez.

Ama bu kan emici odas grubu, ihlas grubu, ışıklar grubu gibi ky yolunacak tavuk gören şirketlerde bedelli görünce herkes kaçıyor haklı olarak.

Çünkü bunların parayı nereye harcadığı belli değil. Şimdi de tutturmuş bir Venezuela işi daha güvenilir bir iş yok mu daha yeni yeni ambargo dan çıkmış karışık bir ülkeye yatırıma kalkıyorsun. Resmen yine paraları hiç edecekler sonra da sürekli bedelliye devam sermaye tavanı da 10 milyar oh suyundan da koy
    Ytd

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sermaye tavaninin 10 B olması ne anlama geliyor yani neden negatif

5. Yani onceden olsa +2 yakında uçarak atlarrdim şu anda izliyorum 18.7 kirarsa yine de alırım biraz

6. Bugün itibariyle hareket başlamış olabilir...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle hareket başlamış olabilir...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başlasa alım şansı vermez bu tarz hisseler diye düşünüyorum

8. Bank of zorlama yukarı yapıp gelene veriyor görüntü bu. Umarım hareket başlar biz de atlariz

Sayfa 253/420 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •