Sayfa 254/992 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Arakadaşlar nkolay kolay bono aldım bitiş tarihine kadar faiz oranı değişmeyecek mi.yani faizler düşse bile öyle mi eğer öyleyse çok avatantajlı değil mi
    değişmeyecek ama bitene kadar sadece ana paraya faiz işleyecek, yani bir süre sonra faizini de hesaba katınca oran düşüğe gelmeye başlayacak, mesela benim kasımda 28 orandan bağladıklarım faizini de hesaplayınca şimdinin 25 oranına denk gelmeye başladı.

2. Ek 22807

Emlak sektörünün bir izdüşümü .

Herkes sürekli fiyat değişikliği yapıp favoridesindekilere bildirim gitsin istiyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3. Piyasa çoktan MB faiz indirimini fiyatladı bence bugün 350 bin ykb 32-92 gün arası 20.50 oran verdi daha üstüne çıkmadılar çok zorlasam paramı çekerim tehditi filan yapsaydım en fazla 21 alırdım gibime geliyor oranlar son sürat düşüyor toplantının bence pek bir önemi kalmadı gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Alternatif bank a müracaat ettim bu arada gelen giden Yok daha oran düşmeden yakalamam lazım

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ek 22807

Herkes sürekli fiyat değişikliği yapıp favoridesindekilere bildirim gitsin istiyor

Bizim milleti çözemedim ben ona yanıyorum. 3 aydır Sahibinden .com da duran ilanı sadece 5 kişi aradı ve sadece 1 aile daireyi gezdi. Geçen hafta sattım. İlanı da haliyle kaldırdım. 2 gündür 8 kişi aradı. Satıldı dediğimde - kaça gitti- diyorlar. Garip insanlar, birisi '' abi ben 2 kat aşağıda oturan kiracıyım, az daha düşsünde alacağım derken kaçırdım '' diyor. Uyanıkya düşecekmiş de kapatacakmış.

6.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Alternatif bank a müracaat ettim bu arada gelen giden Yok daha oran düşmeden yakalamam lazım

Alternatifbank vov hesap şu an en uygun kaldı. Bankada 5 dk. da işlem tamam. Bono ile uğraşmak zahmetli.

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    değişmeyecek ama bitene kadar sadece ana paraya faiz işleyecek, yani bir süre sonra faizini de hesaba katınca oran düşüğe gelmeye başlayacak, mesela benim kasımda 28 orandan bağladıklarım faizini de hesaplayınca şimdinin 25 oranına denk gelmeye başladı.
    6. Aydan sonra düşüyor...

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ek 22807

Sahibinden sitesindeki sıkıntı favori ilanında artış olduğunda bildirim göndermemesidir.
    Deneyip görebilirsiniz. Sadece düşüşü takip edebiliyoruz yükseliş takipsiz...
    Dolayısıyla her gün 1k düşür 10 gün sonra 10k yükselt yine aynı yerdeyiz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 254/992 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •