Sayfa 254/759 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Bu arada Blcyt Endex ile doğru orantılı olarak iki gundur satıcılı. Geçen yıl da bu kagittaydim. Su anki hareketlerinin çok değişik olduğunu düşünüyorum. Hedefe kilitlenmiş bir hali var görüntüsünde. Eskisi gibi bir ileri iki geri yapmıyor. Yanılabilirim de. Yabancı oranı ve bu oranın hızla artması da önemli. Yeterince toplandıktan sonra hareketine başlayacağı izlenimi edindim. Ak kedi-kara kedi çok da uzak olmayan bir surede belli olacaktır. Dikkat ettim, yabancı satıyor gibi göründüğü zaman dahi toplamaya devam ediyor. Hissenin 3-4 çeyreklik performansı fevkalade, temel olarak oldukça sağlam. Bu fiyatların çok altına gelirse hayal kırıklığım olur. Ama sanmıyorum. Hayırlısı diyelim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Uzun süredir bu kağıttayım ve bence burası 1. Duraktı inenler indi yeni yolcular treni 2. Durak için hareket ettireceklerdir. Sabırla bekleyenler bir sonraki istasyona gidecek diye tahmin ediyorum. Dow, $,€ bence umurlarında değil. Ben ederini şimdilik 3.30 10 fk olarak belirledim. Oraya gelene kadar burdayım. O günleri görmek nasip olur mu bilmem ama bu iş sabır işi.ytd.

İnşallah. Beklemeye devam. Çorbayı içmeden kalkmak yok.

"Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    İnşallah. Beklemeye devam. Çorbayı içmeden kalkmak yok.

Sn. Mausolos gördüğüm kadarıyla yabancı bulutlar yağmur topluyor. Yakında gök gürültüsü başlayabilir. Ytd.

4. Kararname yolda: Dev sektöre teşvik geliyor http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/k...liyor-40782489

5. hadi biraz hareketlende yüzümüz gülsün teşvik te geliyor 2.50 leri artık görelim ne bu böyle 5 aşağa 5 yukarı

6.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    hissemiz sanki yavaş yavaş toplanıyor Çarşamba takası yatırım fonları 45.000 citi 20.000

Güncel , aylık ve 3 aylık takas paylaşabilcek arkadaş varmıdır
    Alıma devam perşembe takası 48.000 citi 21.000 deutsche

Bugün Mndrs'te olduğu gibi kopuş ne zaman gelecek onu merak ediyorum. Toplanmaya devam ediyor ve fiyat da buna paralel olarak artmıyorsa baskı var demektir. Baskı arttıkça, basınç yükseldikçe gideceği hedef de yükselmeli diye çıkarım yapiyorum. Çok fazla bekletmemesini istirham ediyorum. Haydi Blcyt naz yapma artik...

"Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

8. görünen o ki artık onlarda sıkılmaya başladı mal bu şekilde toplanmaz çek 3-4 tavan bırak nadasa satan satar zaten böyle mal düşmez çok zor

Sayfa 254/759 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •