Sayfa 254/388 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    RYGYO'ya da bedelli geliyor. Kayıtlı sermaye artırımıyla ilk işareti vermişlerdi.

https://twitter.com/YaNasip10_/statu...09898953502721
    SPK reysasın başvurusunu reddetti...
    RYGYO da hangi yüzle yapacak ? kasada o kadar para varken birazda bedelsiz versin veya temettü

2. Reysaşdaki reddin sebebi yönetim kurulu üyesinin imzasının eksik olmasıymış. Yönetim Kurulu Başkanı'nın beyanına göre geçtiğimiz hafta bedelli başvuruları yapılacaktı. Ama 2. hafta doluyor hala başvuru yok.

İmzalatmayı unuttukları yönetim kurulu üyesi yoğun programından fırsat bulabilir de eksik imzasını tamamlayabilirse önümüzdeki aya inşallah başvururlar?

Ha birde Yönetim Kurulu Başkanı'nın bilmediği sermaye miktarını da hala hesaplamaya çalışıyor olabilirler?

3. Sene sonu 600 kar gelecek, fk 2 ye inecek, birde bedelli olursa fk hepten 1e iner

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. GYO'nun bedelli yapması olumlu olacaktır. Yıllardır ciddi finansman yükü altında eziliyor GYO. Kârlılık artışı ve büyüme hızlanacaktır. Durmuş bedellileri sevmez normalde ama ana şirket Reysaş'da genel kurul çoğunluğunu kaybedince artık kafasına göre rahat takılamıyor.

5. 1200 borc var, senede 600 kar eden, cinlilerin alim listesinde ilk siradaki sirket icin borcmudur bu? Ayrica 2.1 milyon depolama alani yeniden degerlemeye girse duran varliklar ucar. 2021 hedef 2 m kapali alan, buda normalde min 2mil usd eder.

http://www.reysasgyo.com.tr/hakkimizda

6. Yalniz nedense karlilik cok dusuk. Bu sirketin 400 m usd kar etmesi lazim. Vede eninde sonunda edecektir

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 67 milyon zarar 2020 kaybolan bir yıl daha at hırsızı işini bilir küçük yatırımcı aldıkça aşağıya baskilanacak ama maalesef alıcı da kum gibi defter d egerine fiyat kazancına bakıp alanda cok gerçeği bilmeden yazık cok yazık bu at hırsızı adam olmayacak bizlerde kahrimizdan çürüyüp gidecegiz

8.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    67 milyon zarar 2020 kaybolan bir yıl daha at hırsızı işini bilir küçük yatırımcı aldıkça aşağıya baskilanacak ama maalesef alıcı da kum gibi defter d egerine fiyat kazancına bakıp alanda cok gerçeği bilmeden yazık cok yazık bu at hırsızı adam olmayacak bizlerde kahrimizdan çürüyüp gidecegiz
    Böyle sert düşüşün olduğu bir günde kapanışa yakın olumsuz raporu göndermesi elbette normal değil.

Sayfa 254/388 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •