Sayfa 254/467 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kardesim bana etti bu beddualari MKU'yu destikce. Daha once Murat da Deniz de sayfalarca hakaret ettiler bana 6 ay KAP'a haber gonderip insanlarin kanina girip satmasini engelleyen MKU'yu destikce.

MKU'ya akil verip KAP'a aciklama gondermesine yardimci olan Nuriymis (sozde). Onu da destikce yalan cikti.

Ne hissem var, ne pisligim var, ne bir para cikarim var, ne sirketin batirmisim ne bir yatirimciyi manipule etmisim. Arastirip yaziyorum burda akceli isler icin kalan yatirimcisi da manipule edilmesin diye. Adam hisse alacak basiyor olumsuz haberleri. Hisse satacak basiyor olumlu haberleri (Murat). Bir sekilde bu durumda tahtasi kapali hissede bile insanlar manipule ediliyor.

Sen de mi beddua ediyorsun bana?
    bizi bile bile zarara uğratanlara yazdım bilmeden yapanlara lafım yok emek harcayanlara teşekkür ederim

2. satmak isteyen olursa 10000 lot gen yatırım hissesi alabilirim 0.05 kuruş tan 500 tl veririm maliyet düşürelim bali batan kağıt ta

3. Bakarsın elektrikli bisiklet yerine hybrid bisiklet alırsın ilerde. Jeneratörle aküyü şarj eden modelinden. Nasılsa jeneratör fabrikası bize çalışıyor. Sana bi kıyak yaparlar herhalde...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Benim teklifim ciddi satmak isteyen varsa 0.05 den alıcıyım 10 bin lot

5. M k Ulu niye öbür hissede alıcı değildi bunda alıcı oldu Hani yanıltmak amaçlı işlem yaptı diyorlar öbür hissede niye yapmadı bunu

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    M k Ulu niye öbür hissede alıcı değildi bunda alıcı oldu Hani yanıltmak amaçlı işlem yaptı diyorlar öbür hissede niye yapmadı bunu
    Bu yaralı. O hisse ölü doğdu. Bir türlü anlamadın Mete..

ünal Guest
    Senelerce yazdım. Genpower holdingin adı genpower. Bir tek sandalyesi bile yok. Onun dahi sahibi genyh. Ama hala uyanmadın. İştiraki sadece polisac. Onu da genyh genel kurulu onaylamaz ise genyh a geri döner. Hiç inceleme okuma ve isim benzerliği ile avun. Sen bütün Recepleri Cumhurbaşkanı da sanırsın..

8. sevgili kardeşim Müjdat;

bana bedduaya başlamış ortakların....

katrilyonlar, milyarlar havada uçuşuyo......bunlar geçen senede senin tırıvırıdan genpower jeneratör fabrikana, 1 milyar 250 milyon fiyat biçip, yarısını 400 milyon dolara japonlarla, çinlilere satıyolardı. inanmıyosan, aç " eski forumu" oku....ben dün gece okudum. sayfa 400 den 589 a kadar. kimler neler çevirmiş, bilsen şaşarsın....

rumuz değişip, değişip tekrardan yazanlar

beraber iş tutup, birbirlerini tanımıyomuş ayağına yatanlar

maliyetim 6 lira 4 lira diyenler

ekim 2016 manüpilasyonu sırasında sattığını "itiraf" edenler ( ki bu arkadaşlar bana ALIP SATMADIKLARINI beyan etmişlerdi)

mesut kemal abime " tahtaya yalancıktan tavanın bi kademe altına , 150 bin alış gir" diyerekten, piyasa bozucu eyleme teşebbüs edenler ( Mesut abimide Allah korumuş, bunların gazına , emri yazıp tuvalete gitse dönse, döndüğünde 70 kuruştan 150 bin lotu olacakmış

satmıyacağını beyan edip, 3 gün sonra satanlar( yorum yaptığınız hisseleri 5 gün boyunca tutmak zorunda olduğunu bilmeyenler)

NELER VAR NELER......ŞAŞARSIN.

DALLAS bok yemiş, sizin şirketin yanında....( bende hisse olmadığı için, ortak değiliz)..

canın sıkılıyosa al şu linkten gir oku http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=149477

yengeye selam ederim, çocukların gözlerinden öperim...kardeşin DENİZ.......

Sayfa 254/467 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •