Sayfa 254/354 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2830 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Dostlar, hissenin ucuz oldugu yorumunu bizim yapmamiz bir seyi degistirmiyor. Hisseyieger endeksi beklemeden ve uzun vadeye yayilmasini da bypass ederek yukseltecek bir sey varsa, o da bu yukseltmeye niyetli irade icin hissenin cazip olup olmamasidir

Bazen insanlarin "ya borsa kumarhane olmus.." gibi yakinmalarini okuyorum. Ayni kisi 3 gun sonra baska bir hissenin basliginda "abi 3.10 dan aldim 3.24 u gorunce verdim, sonra 3.14 ten tekrar yakaladim hedefim 3.40 ama yarin 3.35 i gorursem veririm..." yaziyor

Yani allah askina borsa denen sey bir sirkete ortak olmaktir , saatlik, 3-5 gunluk yatirimcilik olur mu

Yani kumarhane sikayetinde bulunan kisi aslinda zaten kendi de kumarbaz

Kimse kusura bakmasin ama burada kazandigimizda da kaybettigimizde de kumarhanede oynamaktan fazla farkimiz yok cunku akan dalgayi sansa yakalayip sorf yapar miyiz dalgasindayiz

Hisse 15 gun yataya baglayinca "cok durdu.." deniyor, belki 2-3 sene beklesen 1 e 10 kazanacaksin ..

Sent from my iPhone using hisse.net
     Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Yine guzel bir kazanc gunu daha

.................................................. ........................

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    sıkı tutunun. demedi demeyin.fena sallayacaklar.
    eli kulağındadır toprağım, galiba avmlerin açılış haberiyle fişekleyecekler
    bollinger bant yavaş yavaş kıvama geldi gibi, max. 1 hafta bekletirler deye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    eli kulağındadır toprağım, galiba avmlerin açılış haberiyle fişekleyecekler
    bollinger bant yavaş yavaş kıvama geldi gibi, max. 1 hafta bekletirler deye düşünüyorum.
    hadi inşallah. kıvama geldiğinde piyasaya veriyorlar hemen şalvarı indiriyo robotlar. millet tersede gidiyo bunların robotlarına versiyon güncellemesi gerek.

4. Roketleme var

5. yok spekcim bunca kaçan fırsattan sonra artık yemem.

6. Son 2.44 ten 2.36 hareketi ve olus sekli , ki takaslarda gorursunuz, bu hissenin gitmeme nedeninin KY oldugunun kanitidir, artik tartismaya kapali bir konu bu

Spekulator bir anda roketleme denedi 2,34 ten 2,44 e getirdi, zaten tavana kalmis 12-13 kademe

Ama sagolsun Ky 3/5 kurusu gorunce yukarilara en bastan satislari yazdigi icin hisse gidemedi, 2-3 kere daha deneyecektir, insanlar gunluk dusunmez elde tutarsa beklediginiz tavan gelir

Spekulatorse supurecek diyenler de olabilir, onu daha kucuk hacimlide yaparsiniz ama her gun 50+ m islem hacmi yapan hisseye de spekulator bir sey kazanacagi garanti olmadan o riski almaz, cunku KY alma degil nerede satarim derdinde, bunlari siz de biliyorsunuz , birbirimize yalan soylememizin manasi yok

7. tread edenlerin arkasından seyredeceği günler çok uzak değil.

8. rekor hacimin %30'u 1 saatte gerçekleşti
    olurda becerebililip bugün yeni bir rekorla tavan kilitlerse işte o zaman yan gel yat kitapçı.

Sayfa 254/354 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •