Sayfa 254/413 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Acilista Global Akd de sol tarafta basladi..
    Devamini umalim..
     Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    4.80lerden salinca asagi 4.70lerde iştahli alici geldi..
    Global rahat ve ciddi bir satis yapti alicilara..
    Yarin dikkat!
    Acilista global akd de Sol tarafta olmazsa bi ince dusus yasayabiliriz..
    Pers. SPK bulteni gunu. Onay haberi gelecekse yarin silkelemeli ve sancili gecebilir..
    Keske yesil acsa yesil yuruse yesil kapasa..
    Her ihtimale gore pozu ayarladik.
    Rasgele.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aslinda Guzel mal aldi saticisiz tahtadan..
    Peki diyelim bugun aksam bedelsiz onayi gelecek..
    1) 4.80leri gecse piyasa atlayacak zincirleri kirdi diye herkes ususecek mal almak icin.. ve yuksekten kapayacak +5,6,7 (mesela)
    Aksam haber dusunce (duserse) bugun alanlar guzel para kazanmasin diye beklenti gerceklesti deyip yarin hepsine zarar ettirecektir.

2) kimse atlamasin diye gun ici 4.80lere kadar mali toplayip orayida gecirtmeyip alim icin tetikte bekleyenlere mal aldirmayip gun sonu yatay kapaniş veya son 20dk yukari koparak kapatabilir. (Mesela yani)

3) Bedelsiz bu haftada gelmez. Piyasaya gore trade..

Benim icin erken saatte 4.80 ustune kopus yapmamasi suan icin olumlu
    1. Secenekte yazdigim nedenlerden..

Ya Nasip ortaklar..

3.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Aslinda Guzel mal aldi saticisiz tahtadan..
    Peki diyelim bugun aksam bedelsiz onayi gelecek..
    1) 4.80leri gecse piyasa atlayacak zincirleri kirdi diye herkes ususecek mal almak icin.. ve yuksekten kapayacak +5,6,7 (mesela)
    Aksam haber dusunce (duserse) bugun alanlar guzel para kazanmasin diye beklenti gerceklesti deyip yarin hepsine zarar ettirecektir.

2) kimse atlamasin diye gun ici 4.80lere kadar mali toplayip orayida gecirtmeyip alim icin tetikte bekleyenlere mal aldirmayip gun sonu yatay kapaniş veya son 20dk yukari koparak kapatabilir. (Mesela yani)

3) Bedelsiz bu haftada gelmez. Piyasaya gore trade..

Benim icin erken saatte 4.80 ustune kopus yapmamasi suan icin olumlu
    1. Secenekte yazdigim nedenlerden..

Ya Nasip ortaklar..

Memocan sen bu işi öğrenmişsin kardeşim.Hakkımızda hayırlısı olsun 4.85 zirveye değdirdiler.4.96 oldu zirve.
    .
    Bu arada ben 4.92 den bir 100 lük teslim ettim yeni sahipler de kazansın değil mi?Alta da verirse alışlar bekliyor 4.85 e dek versin alalım emaneti.
    .
    Syg
    Son düzenleme : gselman; 08-09-2022 saat: 16:49.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Memocan sen bu işi öğrenmişsin kardeşim.Hakkımızda hayırlısı olsun 4.85 zirveye değdirdiler.4.96 oldu zirve.
    .
    Bu arada ben 4.92 den bir 100 lük teslim ettim yeni sahipler de kazansın değil mi?Alta da verirse alışlar bekliyor 4.85 e dek versin alalım emaneti.
    .
    Syg
    yüzün 40'ını 4.875 aortla geri aldık sağolasın izocam.Kalanı bekliyoruz hasretle.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    yüzün 40'ını 4.875 aortla geri aldık sağolasın izocam.Kalanı bekliyoruz hasretle.
    4.92 sat 4.862 aortla al.Sağolasın izocam.
    .
    Ulan kösnük tahtacı her zaman aynı moku yemek zorunda mısın?İlla indir bindir başka halt yeme.Bir ağız tadıyla tavan yapmadın(Geçenlerde aniden olan duvara çöp soktuğumuz hariç).
    Sana söz bu fiyatlardan hepsini verdiğimde(%122,222 bölünme sonrası diyorum) görüşeceğiz.
    Son düzenleme : gselman; 08-09-2022 saat: 17:31.

6. Bugünki yukarıda ki operasyon sonrası 1220 lot daha arttırdık GSDHO muzu.Senin var ya senin yatacağın yerin yok.Yaptığın şeye bak ilk satışta eski zirve direnci aşağıya kır lemi.Sorsan endekse uyduk hacı der.
    .
    4.85 in altında kapatırsan ünlü babanın dediği gibi 'bırak lan sen bu işi bırak mk'.
    .
    Bence pazarda limon sat ya da şeyim hıyar diyene tuz yetiştir,hyrağalık yap eğer bu tekniği de iç edersen.

7. Sana söz dediğim fiyattan vereceğim.Hadi geçmiş olsun gurtardın m.tü.Yoksa klavyeni ve ops yönetmeni kokartını astırırlardı babalar.

8. Bu haftaki bültende de yok bu hem iyi hem kötü gibi bakalım gidişat nasıl olacak

Sayfa 254/413 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •