Sayfa 255/1001 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Bloomberg’te konut pazarlıyorlar. Bu faizlerden alın diyorlar.

2. artık ip koptu, herkes kendi başının çaresine baksın. Bugün markette 1.90lık izbandot bir gencle kız arkadaşı maske dahi takmadan girdiler. Ben ve bir iki kişi uyardık, o arada zaten maskesi çene altındaki market görevlisi "ne oluyo la " diye sadece baktı olaya. 1.90lık çam yarması bizi, şöyle ezeceğini, öldüreceğini vs medeni bir şekilde ifade ettikten sonra yaşlı bir kadın maskesiz kız arkadaşına çıkışınca marketi isterseniz polis çağırın lan siz kimsiniz be bağırışları ile terk ettiler. Al sana apül devletinde normalleşme. Beni ölümle tehdit edeceklerse niye uyarayım kı bu gerizekalıları.Koronodan değil bu ayılar tarafından mı öldürülelim? Neyse şansa yaşam devam ediyor.Lanet üniversite yakamı bırakırsa kırsaldaki evime gidip ampülseverlerin
    ne halt yiyeceğini merakla izleyeceğim.

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    artık ip koptu, herkes kendi başının çaresine baksın. Bugün markette 1.90lık izbandot bir gencle kız arkadaşı maske dahi takmadan girdiler. Ben ve bir iki kişi uyardık, o arada zaten maskesi çene altındaki market görevlisi "ne oluyo la " diye sadece baktı olaya. 1.90lık çam yarması bizi, şöyle ezeceğini, öldüreceğini vs medeni bir şekilde ifade ettikten sonra yaşlı bir kadın maskesiz kız arkadaşına çıkışınca marketi isterseniz polis çağırın lan siz kimsiniz be bağırışları ile terk ettiler. Al sana apül devletinde normalleşme. Beni ölümle tehdit edeceklerse niye uyarayım kı bu gerizekalıları.Koronodan değil bu ayılar tarafından mı öldürülelim? Neyse şansa yaşam devam ediyor.Lanet üniversite yakamı bırakırsa kırsaldaki evime gidip ne halt ampülseverlerin yiyeceğini merakla izleyeceğim.
    Ben olsam, o güvenlik görevlisini şikayet ederim, şube ismi ve saat ile.

Onun vazifesi sizlerin değil, maske takmayanları içeri almamak ve uyarmak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben olsam, o güvenlik görevlisini şikayet ederim, şube ismi ve saat ile.

Onun vazifesi sizlerin değil, maske takmayanları içeri almamak ve uyarmak.
    toplu taşımada sandviç yeyip gazozlu içecek içenleri görüyorum .

Bir boşluk var diye iyice yayılıp kahvaltı yapıyorlar .

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    toplu taşımada sandviç yeyip gazozlu içecek içenleri görüyorum .

Bir boşluk var diye iyice yayılıp kahvaltı yapıyorlar .
    Mesela bizim akrabalar var. Ölüm Allahtan gelir o nedenle fazla sorgulamanın anlamı yok diye düşünüyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Mesela bizim akrabalar var. Ölüm Allahtan gelir o nedenle fazla sorgulamanın anlamı yok diye düşünüyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizanstan genç akrabalar geldi şimdi 4 kişi hepsi maskeli, kapı önünde vedalaştık temas olmadan, akraba böyle olacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4 Dakikaya kadar, Corona önlem paketi açılır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 255/1001 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •