Sayfa 256/571 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 4561 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Bakın enerji sa ya.iki haftadır arz fiyatının üstünde... Tlmanı ise iki gün şişirdiler sonrası malum paraşütsüz iniş

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. EEEEEEEEEEEEE GARDAŞ ALIN SİZE HALKA ARZ ARZ YAZ OKU ÇİZ NE YAPARSAN YAP ARZ

IRZA GEÇMEYİ BİLİONUZ GARİ

3. Ama bizim liman demetttüüüüüü dataacaaaak hem valla hem billaaa

bide 10 gün boyunca geri alım yapacak hem valla hem billaaa

la daha dur 1 ay bekleyene keriz ikramiyesi verecekler hem valla hem billa

4. İKİ RESİM ARASINDAKİ BENZERLİKLER LTF

AMA DEMETTÜÜÜ DATACAKKK

5. hep aynı numara kaldığı yerden devam

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    valla ben bu hisseden umutluyum

arzdan gelen parayı doğru kullanıp kısa vade yükümlülükleri sıfılamışlarsa ,karıda fazla tırpanlamayıp iyi temettü verirlerse

bilanço da göreceğiz bakalım olup biteni

karlılığı her yıl artan üstelik türkiye limanları içerisinde %1-1.5 gibi hacmi olmasına rağmen

iş hacmini artırma şansı olursa ki bunlar iktidara yakın, daha iyi yerlerde kalıcı olabilir

hisse yeni dalgalanmalar olacaktır ,zamanla oturacaktır ,şimdilerde huysuz at gibi ,bineni üstünden atmağa çalışıyor daha hızlı koşabilmek için
    lafım alıntıladığım arkadaşa değildir, genele yazıyorum. lütfen başkalarının aklıyla hisselere girmeyin, okuyun, araştırın. yukarıdaki arkadaş gibi arzdan gelen paranın şirkete gireceğini zannetmeyin. yapılan arz sermaye artışı değil ortak satışıydı. patronlar kendi hisselerini size gayet yüksek bir fiyattan devrettiler. şirkete giren çıkan tek kuruş yok. sizin paralarınız sadece albayrakların cebine girdi. izahname okuduysanız görmüşsünüzdür.

7. 14,320 yazdım ama sabahtan beri vermedi , sanırım daha fazla kaptırmaya niyeti yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,401
     Alıntı Originally Posted by Ceomhs Yazıyı Oku
    lafım alıntıladığım arkadaşa değildir, genele yazıyorum. lütfen başkalarının aklıyla hisselere girmeyin, okuyun, araştırın. yukarıdaki arkadaş gibi arzdan gelen paranın şirkete gireceğini zannetmeyin. yapılan arz sermaye artışı değil ortak satışıydı. patronlar kendi hisselerini size gayet yüksek bir fiyattan devrettiler. şirkete giren çıkan tek kuruş yok. sizin paralarınız sadece albayrakların cebine girdi. izahname okuduysanız görmüşsünüzdür.
    sen yanındaymıdın cebine atarken ??

Sayfa 256/571 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •