Sayfa 257/930 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. arkadaşlar investingde son haliyle işyat grafiği paylaştım .isteyen bakabilir .üzerinde yanlış gördüğünüz bişey varsa düşüncelerinizi söyleye bilirsiniz ,en azından fikir müzakeresi yapmış oluruz.açılan anlık grafik sayfanın aşağısında söyleşi bölümü var orda ki paylaştığım grafiğin üzerine tıklayınca açılıyor.

https://tr.investing.com/equities/is...advanced-chart

2. noldu grafik için söyliyecek sözü olan yokmu ,çokta net bir grafik oysa, yoksa basmadımı kafalar )))

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    noldu grafik için söyliyecek sözü olan yokmu ,çokta net bir grafik oysa, yoksa basmadımı kafalar )))
    teknik analize oldum olası güvenmem. Zaten bu grafik hatalı. ISYAT uzun vadede 2010'da oluşan 1.50 fiyattan beri düşüş trendinde ama sen yükseliş trendinde göstermişsin.

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    teknik analize oldum olası güvenmem. Zaten bu grafik hatalı. ISYAT uzun vadede 2010'da oluşan 1.50 fiyattan beri düşüş trendinde ama sen yükseliş trendinde göstermişsin.
    Temettü ile düzeltilmiş grafik var bigparada o grafikte hep yükselişte.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    investingde 1,50 oluşumu gösterilmemiş o bakımdan öyle.ama trend çizdiğim ve gösterilen gibi. senin dediğin tüm pozisyon oluşumları aşağıda linkte var ama ben inverstingden çalışıyorum grafikleri gayet te memnunum .

https://tr.tradingview.com/chart/?symbol=BIST:ISYAT

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Temettü ile düzeltilmiş grafik var bigparada o grafikte hep yükselişte.
    Uzun vadeli trend incelenirken temettü ödemesini düzeltiyorsanız döviz bazlı bakmak gerekir. yoksa enflasyon farkından dolayı elde edilen veriler yanıltıcı olur. İkinci yöntem; temettü ödemesi bir fiyat hareketi değil, hissedar için gelirdir. Fiyat şirketin değerini ortaya koyar. Bu sebepten endeksler hesaplanırken temettü ödemeleri dikkate alınmaz. mevcut fiyattan endeks hesaplanır.

7.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    investingde 1,50 oluşumu gösterilmemiş o bakımdan öyle.ama trend çizdiğim ve gösterilen gibi. senin dediğin tüm pozisyon oluşumları aşağıda linkte var ama ben inverstingden çalışıyorum grafikleri gayet te memnunum .

https://tr.tradingview.com/chart/?symbol=BIST:ISYAT
    investing ISYAT grafiği hatalı. memnuniyetine devam et, zaten teknik analiz ile hareket etmek sanal gerçeklik gibi bir şey.

8. Ek 15882
    ISYAT tüm zamanlar grafiği

Sayfa 257/930 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •