Sayfa 257/1009 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Fiyat etiketleri dolarla olacakmış. Peki bu memlekette enflasyon kaç?
    Bir de maaş zamlarını nasıl yapıyorlar?
    Dolarla maaş almıyorlarsa doları merak etmeleri mantıksız değil miymiş?

2. Sn.Ahmet Necdet SEZER cumhurbaskaniydi.

Adam nereye gitse, cevreden bir alkis tufani kopardi.

Bu gittiginde hirsiz diye bagiriyor vatandas.

Bence secim 2.ci tura filan kalmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sn.Ahmet Necdet SEZER cumhurbaskaniydi.

Adam nereye gitse, cevreden bir alkis tufani kopardi.

Bu gittiginde hirsiz diye bagiriyor vatandas.

Bence secim 2.ci tura filan kalmaz.
    En mantıklısı bu da. Bu kadar mal varken aklıma da geliyor. Her şeyin müsebbibi dış güçler deyip geçiyoruz. Kargalar bile çoğundan zekidir.

4. 15 sene önce olmuştur. Hastanede çalışırken yanımda çakışan personel motorsikletin kilidini unutmuş. Bende benim motorsikletin anahtarının verdim. Tek hatam ikisini beraber kitle demedim. Akşam işten çıktık. Bir baktık bu mal kilidi benim motorsikletten almış kendisininkini kitlemiş. Onun ki çalınmayacak benimkini çalın diye bırakmış. Delirdim kızdım pis pis gülüyordu. Bu kadar zekası olan dan ne beklersin ki.

5. Türkiye'nin yerli elektrikli otomobili Togg'un merak edilen fiyatı açıklandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Togg'un ilk modelinin fiyatı 953 bin TL'den başlıyor. Togg, C-segment elektrikli SUV modelinin fiyatı ile birlikte, aracın ismini de açıkladı. Buna göre, otomobilin adı T10X şeklinde belirlendi. Yapılan açıklamaya göre, otomobil için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden alınacak

https://www.haberturk.com/son-dakika...573411-ekonomi

6. İki kişi bir yerde çalışıyorsun öğle vakti beraber yemek yiyelim diyorsun. Yanındaki adama cebimizde ki para bu kadar buna bir şey al da yiyelim diyorsun son paranı veriyorsun. Yanındaki adam gidiyor karnını doyurmak geliyor. Yemek nerede diye soruyorsun yedim diyor. Ben ne yiyeceğim diyorsun ne bileyim diyor. Koyun beslesen kuş beslesen bundan daha faydalı olur emin olun.

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Türkiye'nin yerli elektrikli otomobili Togg'un merak edilen fiyatı açıklandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Togg'un ilk modelinin fiyatı 953 bin TL'den başlıyor. Togg, C-segment elektrikli SUV modelinin fiyatı ile birlikte, aracın ismini de açıkladı. Buna göre, otomobilin adı T10X şeklinde belirlendi. Yapılan açıklamaya göre, otomobil için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden alınacak

basganım ford u satıp farkını verip togg alabilirsiniz

tok kapı sesi var mı acaba togg da

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Türkiye'nin yerli elektrikli otomobili Togg'un merak edilen fiyatı açıklandı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Togg'un ilk modelinin fiyatı 953 bin TL'den başlıyor. Togg, C-segment elektrikli SUV modelinin fiyatı ile birlikte, aracın ismini de açıkladı. Buna göre, otomobilin adı T10X şeklinde belirlendi. Yapılan açıklamaya göre, otomobil için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden alınacak

Onu alınca batarya da sorun çıkarsa 100 TL lik benzin alıp bilemezsin kaç on bin dolarcik lazım bataryasına.

Sayfa 257/1009 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •