Onemli Gunler Banner
Sayfa 257/929 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Abd de oto sektörü ve işçilerin sorunları amerikan siyasetini zorluyor..
    2008 siyaseten kurtarılan oto şirketleri
    2023 de işçileri kurtarır mı.
    Yoksa çağın gerisinde kalan işçi sektörü sancısı..
    Küreselleşirken rekabetten düşen sektör..
    Siyasiler seçim öncesi bal çalma derdinde

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Ford ailesi kendini Abd nin seçkini olarak konumlandırıyor.
    Diğerleri de…
    Enflasyonu siz yarattnız Çin i durdurun ve bizi kurtarın diyebilirler Abd yöneticilerine.
    Bunu neden derler alt metninde Abd yi biz kurduk yeri geldi tank bile ürettik derler.;)
    Amerikan rüyası içinde en favori kurtaran kendini şirket ford olur.
    Gerek afrika gerek ford otosan gerek de tayvan fabrikaları fln karlılıkta iyi.
    En iyi ford otosan diye biliyorum.
    Bunlar mustang pick up hız arabası kanada kuzey amerikada üretir geri modellerini ar geyle diğer pazarlarına paslarlar.
    Bunu yapmadıkları takdirde cıkıs yolu yok.
    Trump haklı her önüne geleni ülkeye alırsan enflasyon talep yaratır yerinde otursun diye para da dagıtır para basarsın.
    Döner her dengeyi bozar.
    Avrupa da ispanya romanya Türkiye dısındaki tüm fabrikalarını kapatması lazım ford un.wv ile anlaşmayı da hızlandırması gerek.
    Wv de elektrikli iki modelde talep görmediği için fabrikaları kapatma kararı almış.
    Dönüşüm yasanıyor kolay değil ama hızlı karar almak zorundalar.
    Herkesin bildiği aptal Avrupalılar bizi Ab ne alıp üretim merkezi yapsalardı şimdi Çin e mahkum olmazlardı.
    Ortadogudan gaz ve petrolü de rahat rahat alırlardı.Rus ayısına ezilmezlerdi.Olmadık işlerin peşine düşüp Türkiye yi köşeye sıkıstırmaya calıstılar kendi kendilerini zora soktular.Avrupa nın en büyük sorunu nüfus azalması değil siyasi birlik saglayamamasıdır.Avrupa için demokrasi iyidir hoştur ama haydi karar al uygula noktasında iş yapamıyorlar.Abd ve Rusya kıskaca aldı Çin de etkiledi.Abd de Ortadogu ve abanesine trilyonlarca dolar askeri harcama yaparken Çin in yükselişini seyretti.Şimdilik Çin parasını Abd ye yatırıyor.Ama iş değişir ben de büyüdüm derse çin deki nüfusu iteleme yaparlar tüm dünyanın demografik yapısı değişir.
    Vs vs.
    Küresel penceremden bakınca gördüğüm bu.
    Demem o ki Batı markaları birleşmeli kolay değil .Psa fca birleşmesi de hızlı ilerlemiyor.ama adamlar bir sekilde adım attı.
    Amerikan rüyası bitmez ama ne olur bilemiyorum.
    Çin her sektörde tehdit unsuru.Ya fiyat belirliyor ya da iş yapıyor.Bu da Batı nın oturmus düzenini sallıyor.
    Ar geleri tut fabrikaları kapat.Üretimş kaydır.
    Ford a tavsiyem;)
    Syg
    Belkş kagıttaki baskı global gidişattır.
    Ytd

3. Ford Pro nun üst düzeyleri Gölcük ü ziyaret etmiş

Ford Pro Liderleri Ziyareti

26 Eylül Salı Günü Ford Pro EU ve Ford Pro America ekipleri ile Gölcük Fabrika ziyareti gerçekleştirdik. Ziyaret esnasında üretim tesisimizdeki EV dönüşümünü, ICE-BEV esnekliğine sahip hatlarımızı, Next Gen Quality uygulamalarını, Yatırım ve Operasyon Verimliliği konusundaki iyi uygulama örneklerimizi, PHSA ve HFTA ödüllü inovasyon çalışmalarımızı paylaştık. Değer katan fikir alışverişleriyle dolu, oldukça kıymetli bir buluşma oldu. Katkı ve katılımlarından ötürü ziyaretçilerimize çok teşekkür ederim.

4. Alanzo bunu nasıl paylaşmadı bu saate kadar battık diye hayret:

https://twitter.com/DoluBatarya/stat...VG3OvpNhg&s=19

5.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Alanzo bunu nasıl paylaşmadı bu saate kadar battık diye hayret:

Moralimiz bozuldu şimdi hafta sonu yapılcak iş mi bu?

6.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku

Ben hep iyi haberler veriyorum. O senin işin olsun.
    Aslında buda iyi haber. Ticaride de elektrikli öne geçecek gibi

7.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku

Teslanın kısa sürede becerdiğini yüzyıllık şirketler beceremiyorsa bu bizim problemimiz olmaz. Bizim bir kaç milyonumuzdan daha değerlidir yatırımları.

Sorun şu ki buna çalışıyorlarda gizli yapıyorlarsa oda saçmalık.

Ortada yapıcaksın bu işleri. Şunu yapıyorum bunu yapıyorum, bilgi vereceksin.

Tamamen şahsi fikrimdir. Halka acık şirket , sorumlulukları var vs gibi anti tezleri kabul edemiyorum.

Yıl yıl, ay ay takvim açıklayacaksın yoksa sasanın bitmeyen vaatleri gibi yalancı durumunada düşmeyeceksin.

8. https://youtu.be/2kAdcRo9BQU?si=-vvrKnNibR1O9F_R
    Haydi durulsun biraz hayat;)

Dert ortagı aramadık derdimize…

Sayfa 257/929 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •