Sayfa 258/956 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Günaydın.Hepinizi kutluyorum bu rezil kağıda zaman ayırıp buralara yazmadığınız için.

2.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Günaydın.Hepinizi kutluyorum bu rezil kağıda zaman ayırıp buralara yazmadığınız için.
    Gunaydin bende bfren inceliyorum anlamadigim seyler var orada al sat arasi makas hayli acik oraya takilayim diyorum fakat burayi da birakamiyorum

3. Uzun zaman önce 8.60 tan satmıştım. Kagıt uzun süredir yatıyor. Bir yılın dibinde... çıkış olabilir bu aralar... Yıllık kar 54 milyon. Kasada 70 milyon para kaldı 2017 sonunda. Kar payı dağıtmayacak. 8 e doğru bir hareket bekliyorum birkaç haftaya. Ayrıca çimentolar sanki biraz hareketli: Göltaş, adanac... Tabi endeks ciddi satış yerse işler değişir.. Ytd... 7.25 ten alım yaptım. 7.10 lara gelirse bir miktar da orada alırım...

4.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Uzun zaman önce 8.60 tan satmıştım. Kagıt uzun süredir yatıyor. Bir yılın dibinde... çıkış olabilir bu aralar... Yıllık kar 54 milyon. Kasada 70 milyon para kaldı 2017 sonunda. Kar payı dağıtmayacak. 8 e doğru bir hareket bekliyorum birkaç haftaya. Ayrıca çimentolar sanki biraz hareketli: Göltaş, adanac... Tabi endeks ciddi satış yerse işler değişir.. Ytd... 7.25 ten alım yaptım. 7.10 lara gelirse bir miktar da orada alırım...
    Merhaba. ..

5. Bir merhabada benden...

6.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Uzun zaman önce 8.60 tan satmıştım. Kagıt uzun süredir yatıyor. Bir yılın dibinde... çıkış olabilir bu aralar... Yıllık kar 54 milyon. Kasada 70 milyon para kaldı 2017 sonunda. Kar payı dağıtmayacak. 8 e doğru bir hareket bekliyorum birkaç haftaya. Ayrıca çimentolar sanki biraz hareketli: Göltaş, adanac... Tabi endeks ciddi satış yerse işler değişir.. Ytd... 7.25 ten alım yaptım. 7.10 lara gelirse bir miktar da orada alırım...
    Benim sattiklarimi almissiniz.hayrini görün.yarin 7.17 den tekrar alırım.

7.  Alıntı Originally Posted by ekonom Yazıyı Oku
    Benim sattiklarimi almissiniz.hayrini görün.yarin 7.17 den tekrar alırım.
    😄😄Olabilir kardeş... Kısmet

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. çogu borsa forumlarında endex göre dolara göre aşırı şişmiş hisseler harıl harıl pazarlanıyor hissenin birine şöyle bir baktım tüm zamanlarını zir vesinde son üç yılıda endex de üstünde vermiş büyükler ustalar ufafak sıvışmışlar son ikiaylık gırafigi onu gösteriyo şimdi adamlar böyle malı pazarlıyorlar bizim bu kagıdada aynı tipler yok boşluk var orayı doldurucak şu bu ve bizimgibi iskontalı tüm hisselerde bir korku tüneli oluşturmuşlar beyler şuan da bu endex şişti adamlar büyük para kazandılar tabiki bu sanalda satacaklarki kara dönüşsün endex de bunun sancısı var ufak ufak ellerindeki bu malı küçüklere pazarlıyorlar biraz saga sola baktım böyle bi kanata kapıldım tabiki bu benim görüşümm y.d

Sayfa 258/956 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •