Sayfa 259/759 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. bu kadar germenin ne anlamı var çek üç beş tavan alan alsın satan satsın

Hacim gelmesi lazım. Kapanışa doğru gelir mi acaba?
    Bekleyip görelim.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3.  Alıntı Originally Posted by nursebo Yazıyı Oku
    bu kadar germenin ne anlamı var çek üç beş tavan alan alsın satan satsın
    Zamanını bekliyor sanırım. Gelince o da olur inşallah.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. bizim tahta yapıcı bizden daha gariban galiba 3-5 kademeye oynuyor menderes te ki gibi biri lazım buraya

Mndrs de var elimde. O da az çektirmedi hani.
    3. çeyrek itibariyle gözüme girmişti. Aldım, sen misin alan 0,73'e kadar sürdüler.
    Sanki şirket batmış. Kasım ayı içinde Zarrab davası da birleşince kol kesip ciddi zararla çıktım.
    4.çeyrek de güzel kar yazınca bu riski alırım dedim. Sanırsın bu karları Mndrs değil de bir başka şirket yazıyor. Bilançodan sonra bir ay yerinde saydı.
    İşte nihayet son on gündür harekete başladı ve hakkını veriyor elhamdülillah!

Neden anlattım bunu?
    Bu Blcyt var ya tam bir uyuz ve tilki. 4 çeyrek üst üste başarı elde etmiş bir şirket. 2017'yi mükemmel kapadı.
    Mndrs'ten ne eksiği var?
    Entegre tesislere sahip, gayrimenkul desen var. Tarım işi de cabası. Para da kazanıyor.
    Tam manasıyla bu ivmeyi fiyatına yansıtamadığı ise bir gerçek.

Zamanla bunun da rayına oturacağını düşünüyorum. Harekete başladığında, haydi gelin ben gidiyorum demeyecek. Mndrs gibi ardından baktıracak ve kısa zamanda uzun bir yol katedebilecektir.
    O nedenle naçizane görüşüm, ben bu kağıtta beklerim. Ne zaman ki finansalları bana göre bozuldu o zaman yeniden bir değerlendirme yaparım.
    Kısmetten ötesi yok. Umarım Bilici de hak ettiği yerlere gelir değerli dostlar. Ümidimi korumaya devam ediyorum. Zaten kaç kişiyiz şurada?
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. Endex in bozmasina ragmen yinede guzel durdu ve + kapatti boyle zamanda iyidir basarili buldum bahsettigim gibi bizim tahta yapici kurum patron bilemem ama bu sekilde yatirimciyi dokmek zor yine diyorum cek 3-5 tavan ozaman kucuk yatirimci da bulasmak istemeyecektir keyifle takip ediyoruz

7. %21,14 üne sahip olduğumuz Biteks iplik A.Ş. Yönetim Kurulu, polyester ve pamuk ipliğinde pazar payını arttırmak ve artan
    müşteri taleplerini karşılamak için 2018 yılının ilk yarısında polyester ipliği
    üretim hattına 2.247.000 Amerikan Doları, pamuk ipliği üretim hattına 1.243.000
    Amerikan Doları olmaz üzere toplamda 3.490.000 Amerikan Doları makine ve
    teçhizat yatırımı yapma kararı almıştır.

Yapılacak olan bu yatırımlarını üretim kapasitesi
    ve yıllık ciroya etkisi 2018 yılı için %12, diğer yıllar için %25 seviyesinde
    olacaktır. Yatırımın finansmanının yarısı öz kaynaklardan diğer yarısı için ise
    uzun vadeli kredi kullanılarak karşılanması planlanmaktadır.

8. Artan müşteri talebini karşılamak için makine alınması işlerin iyi olduğunu gösteriyor. Ne diyelim Allah daha iyi etsin.

Sayfa 259/759 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •