Sayfa 259/996 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    piyasaya yüzeysel olarak baktığımda bir anormallik görmüyorum. açılış ile çekeceği tahteravalli hareketleri ile biraz yorduktan sonra yukarı gazlar. sonrası en fazla seans sonuna doğru biraz salar. doğru yerden girilen bir oyunda sıkıntı olacağını sanmıyorum. bu viop olur, hisse olur, farketmez. geri çekildim şöyle bi bakıyorumda oo.. çok yüksekten yazmışım. olsun anasını satayım nasıl olsa panayırda kasnak attığımızı herkes biliyor şaka makada ben ilk etapta yine alım kollarım...
    Senin bugünkü güzellemen iyiydi. Kaleci ayağını bükerek topu tutup göğsünde yumuşatması varya işte üüüle

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. Bu gün çok ilginç şeyler oldu...
    Olmaz dediğim oldu...
    Her şey ayu aleyhine görünmesine ramen şans benden yanaydı...
    Ve pozu kapattım...flat kaldım...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu covid ile bilinmeyen söylenmeyen bir şey mi var. Bu kadar vaka çıkmaz. Kimsenin girip çıkmadıgi cezaevinde pozitif vaka var. En yakın ev 800 MT de pozitif vaka çıkıyor. Aklıma bu virüs havada belirli bir süre asılı mi kalıyor. Yada havada bir gün canlı mi kalıyor. Neyle bu kadar yayıldı. Biz sadece ağız burun biliyoruz göz sıvısına bulaşıp da mı giriyor bu anlamadım.
    Giren çılan gardiyan ve personel var. Yani tamamen yalıtımlı değil.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Senin bugünkü güzellemen iyiydi. Kaleci ayağını bükerek topu tutup göğsünde yumuşatması varya işte üüüle
    bunun futboldan ne farkı varki.. top bi o kalede bi bu kalede iyi bir kalecin olacak, bide santrafor kebap ama kaleci çok fazla bilmeyecek oyunu geleni tutrsun yeter. santrafor halleder işi

5.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Alenen de neler neler demişimdir sana dimi sind0o )..
    YOK hep tebrik ettin , ama burada çok şey sana ............ oldu , ookuduk kavurmacı cin-seno

bir oyuncu bildiği kadar ne biliyorsa sadece onunla ilgilenmeli. beyninde kulağında gözünde karnında sadece o olmalı. yoksa top beşlikten kaçıveriyor arada bende seans içinde yazıyorum ama, eşeği gölgeye çektimse eğer değilse masa üzerinde dikkatimi dağıtır diye küçücük kağıt parçası bile bulundurmuyorum. notlarım hemen sağımda görmeyecek şekilde sehpa üzerinde duruyor. yan gözümle hafiften bakıveriyorum ama gerçekten ciddi söylüyorum. hem çalışıp hem oyuna girilip nasıl karar verilebiliyorsa bende buna hayret ediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Nassı fikir ama, garan grafı halt etmiş hele sıkı$anı..
    Di mi sindo, geniş bantta da yazın bele okey mi )..
    Ulen ego sen ne anlarsın graftan git gazoz kapağı biriktir.
    Zamanında 10.000 puan seni gömdü bu bademler çıkmışın sabah akşam kavurduk hikayeleri anlatıyorsun batık hadi hapını al uyu

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bir korona hastamız vardı başlıkta, iki gündür yok galiba..buradaysa bir şeyler yazsın, son durumu nedir? merak ettim.

Bu tür hastalıklarda özellikle yalnız yaşayan arkadaşların durumu sıkıntılı, evde yardım edecek birisi olmayınca, karantina işi de zor.
    Buralardayım efenim, biraz ağır geçiyor da anca yazılanları okuyorum, alakanıza teşekkür ederim, yanı sıra eşim ve çocuklarımla beraber karantinadayız.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 259/996 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •