Sayfa 26/694 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 5551 madde; 201 - 208 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Spenc Hc.Ben şöyle değerlendiriyorum.Herkes suyun içinde battı, hemde 1,30 derinliği olan bir havuzda.Düştüler sırt üstü düzeltemediler bir türlü kaplumbağa gibi kendilerini.

Biz halen kaptan güvertesindeyiz, cheers o zaman.
    Boğulan o derinlikte de boğulur! Scuba 🤿 veya gerekli önlemler var ise bence sorun olmaz. Asıl mesele su üstüne çıkınca durabilmek..Ytd

2. Bi işi yapıyorsan profesyonel yapmak zorundasın,
    İlkesiyle hareket edersek.
    Tahtaci tek tek lot sayıyor olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Bence dalga geçmiş kap ile.
    Orada gözüksün diye şu kadar payım oldu demek içinde olabilir. Ytd

Yani o da diyor olabilir düşürürseniz bende, düşürmezseniz zaten bende! Bir uyarımıydı veya başka birşey miydi neydi?
    Diyeceysin buluttan nem kapıyorsun! Tamda benim buluttan almış! Ytd

P.tesi bu alımı aracı kurumlar paylsşır mı? Sonuçta kap değil mi?

O kadar “KAPın her çalındığında” klibini attım bir kere beğenen olmadı! Adam 75 lot aldı olay oldu be! Vay arkadaş! Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    P.tesi bu alımı aracı kurumlar paylsşır mı? Sonuçta kap değil mi?

O kadar “KAPın her çalındığında†klibini attım bir kere beğenen olmadı! Adam 75 lot aldı olay oldu be! Vay arkadaş! Ytd
    75 adet hisse almanız durumunda KAP'a bildirim yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. KAP'a bildirim yapma zorunluluğu, bir şirketin sermayesinin %5'ini veya daha fazlasını elinde bulunduran gerçek veya tüzel kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, 75 adet hisse, bir şirketin sermayesinin %5'inden daha az bir orana tekabül ettiğinden, KAP'a bildirim yapmanıza gerek yoktur.

KAP'a bildirim yapma zorunluluğu, Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) "Kamuyu Aydınlatma Platformu Tebliği"nde düzenlenmiştir. Tebliğin 20. maddesine göre, bir şirketin sermayesinin %5'ini veya daha fazlasını elinde bulunduran gerçek veya tüzel kişiler, söz konusu hisselerini edinme veya satma işlemlerini KAP'a bildirmekle yükümlüdürler. Bildirim, işlemin gerçekleşmesinden itibaren en geç 3 iş günü içinde yapılmalıdır.

Buna göre, 75 adet hisse almanız durumunda, bu hisselerin şirketin sermayesinin %5'inden daha az bir oranına tekabül etmesi nedeniyle, KAP'a bildirim yapmanıza gerek yoktur. Ancak, söz konusu hisselerin sayısını 75'ten fazla artırmanız durumunda, KAP'a bildirim yapma zorunluluğunuz doğacaktır.

Devamı gelebilir....

7. Spenc hc.Son işlemlere göre genel anlamda iyi görünmüyor piyasa.Bugün cuma son ana kadar iyi görüntü ama sonrası kötü.Acaba hafta sonu olumsuz bir haber mi gelecek sorusu var aklımda.Hisse bazlı değil genel tabi.

8.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Spenc hc.Son işlemlere göre genel anlamda iyi görünmüyor piyasa.Bugün cuma son ana kadar iyi görüntü ama sonrası kötü.Acaba hafta sonu olumsuz bir haber mi gelecek sorusu var aklımda.Hisse bazlı değil genel tabi.
    Veya böyle bir hava gösterip, kapanışa doğru sert alıp pazartesi için yeni planlar yapabilirler.Kim bunlar? Çok büyük sermaye ile piyasaya yön veren güçler, belki organize belki sürü mantığı hareket ediyorlar.En sonunda koyunlar tabi, iş bitince

Sayfa 26/694 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •