Onemli Gunler Banner
Sayfa 26/689 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 5511 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. buz gibi ortalık...her türlü kredi borçlarına kişisel gayrimenkuller ipotek verilmiş..yani olumsuz durum yok

ana ortak hissedar cankurtaran holding in alacaklısı iflas davası açtığı için sürünüyoruz. kısa sürede anlaşma sağlanırsa durum düzelir.

esemspor, bağlı diğer ortaklıkların acısını çektiriyor.

2. 0,190 nı göstermeden rahat etmeyecek bu dallamalar..

Haber geldiğinden beri hatırısayılır bir işlem oldu, 15 günde %5'ten fazla alım satım gerçekleşti..50-100 binli işlem hacmini en son Ne zaman gördüğümüzü hatırlamıyorum Bile..Acaba bu alımları mahsum mu yapıyor? Eğer o alıyorsa amaçlı ne anlamadım.. tek başına hareket ediyorsa iflas ilanı yapıldığında gidip alacak kaydı yaptırmalıydı, acaba yaptırdı mı? Yaptırmadıysa olası bir iflas durumunda Eseme sıra gelmez avucunu yalar.. hoş, yaptırsa da belki birşey kalmazdı bize ama en azından tasfiyeden kalan 3-5 kuruşla yetinirdik ��

4. Benim tahminim yine bu işlerde bir dolap çevrilecek.Bu adamlar bu işlerin kurnazı ve profesörü olmuşlar. Kolay kolay iflas ettik biz battık gidiyoruz diyeceklerini sanmıyorum.ytd

Bu arada elektropak'ın elinde bir miktar stok vardı ne oldu acaba?? O stok Bile iflastan kurtarıyor bunları, sürpriz yapacaklar az kaldı 22 Haziran'a..bir taraftan iflas etsin kurtulalım, Cenk de perişan olsun diyorum... bir taraftan da kendimi onların yerine koyuyorum Ve şu sonuca ulaşıyorum... "Neden batırayım, daha çoookk vurgun yapabilirim" diyorum... bu yüzden daha çok birlikteliğimiz olacak Cenk efendiyle... Bunlarda oyun bitmez, öyle bir hamle yaparlar ki Mahsum Özel de elindeki yaklaşık %25'e rağmen donar kalır..mahsum abi de dahil hiç birimiz Cin değiliz, ama cankurtarangillet cin, hepimizi çarparlar mazallah.. gerçi çarpılacak bişeyimiz kalmadı bizim ama olan Mahsum abiye olur...Geçenlerde hangi hisse hatırlamıyorum, sermaye azaltımı ile birlikte eş anlı sermaye artırımı yaptılar.. Geçmiş yıllar zararlarını sermaye düzeltmesi olumlu farkları Ve kısıtlanmamış kar yedeklerinden karşıladıktan sonra kalan zararı kapatmak için sermaye azaltıp aynı anda şirket ortaklarına satılmak kaydıyla (tahsisli) sermaye artırımı yaptılar.. ..aynı yolu izlemek isterlerse bizimkiler; bilançoya baktığımızda bizim geçmiş yıllar zararlarımız sermaye düzeltmesi olumlu farkları Ve kısıtlanmamış kar yedekleri toplamıyla kafa kafaya.. yanılmıyorsam çok az bir zarar kalıyor.. bunları da kendileri tahsisli olarak karşılarlarsa Ve rehinleri de kurtarırlarsa şirket yine tek başına bumların olur.. mahsum abimin payı da en iyi ihtimalle %25'lerden %10'kara geriler... ha bir de gençellerden destek alırlar da sermaye artırımını biraz fazla yaparlarsa Mahsuma hiç bişey kalmaz.. bizim zaten azınlık olmak vs gibi bir derdimiz Yok, zararın yarısına razıyız bir çoğumuz (en azından ben razıyım ) ����

6. aylık alım satım değişimlerini nereden temin edebiliriz ?

Alıntı Originally Posted by trbesem Yazıyı Oku
    aylık alım satım değişimlerini nereden temin edebiliriz ?
    Dramali üstad paylaşırdı bir dönem ama o da 5-6 ay önce vedalaştı ESEM ile.. Son dönemde cefaks üstad paylaşırdı

8. Battik mi????....

Sayfa 26/689 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •